wzmocnienie dzwieku 32b650

showview

New member
Witam wszystkich,
jestem tu po raz pierwszy i prosze o wyrozumiałość, jeśli nie będę czegoś rozumiał :)

Moje pytanie i prośba o pomoc do Was:
mam TV samsung 32B650T, dzwięk z niego wychodzący jest słabej jakości. Telewizor ten mam zamontowany na ścianie a pod nim nie mam miejsca na stolik.
Moja potrzeba to:
1. wzmocnienie dzwięku, pomieszczenie (kuchnia + pokój, ok. 16m2)
2. wzmacniacz chciałbym powiesić na ścianie pod TV, nie mam innego wyjścia. Chyba że jest możliwość bezprzewodowego połączenia wzmacniacza z TV (obsługuje DLNA)
3. czy są głośniki bezprzewodowe, wszystkie? bo gdzieś czytałem o tylnich (?) dlaczego akurat te prducenci ofeuja w wersji bezprzewodowej?
4. nie potrzebuje czytnika DVD,B-Ray czy innych bo TV ma USB i w ten sposob ogladam filmy, no ale jesli bedzie to dobrze.
5. zastanawiam się nad PS3, ale nie wiem czy ma wbudowane wzmocnienie i czy mozna to wykorzystac do glosnikow, chyba nie. ale fajnie by bylo bo dwie pieczenie przy jednym ogniu...
6. idealnie gdyby był wbudowany tuner radiowy

znalazłem coś takiego samsung HT-TX725GT kolorystycznie i wyglądem nawet mi odpowiada, ale cena jest dosyc wysoka... mozna to kupić do 1500,00.
ewentualnie interesuje mnie jeszcze coś małego, co mogę umieścić za TV w półce, tak aby tergo nie bylo widać, a głośniki bezprzewodowe

czy to wszystko co napisałem można zrealizować? dodam, iż nie jestem audiofilem, chce tylko posluchac radia z przyjaciolmi w pokoju oraz ozywić trochę dzwięk wychodzący z TV.

pozdrawiam wszystkich
 
Do góry