wyrażniejsze hd regulacja ostrości

dariusz1972

New member
Wejscie w kody serwisowe info menu mute power podświetlenie punktu 4 advanced menu wciskamy 0000 i enter moje pytanie gdzie można wyregulować ostrość tv . W modelu 756 hd wygląda zabójczo lepiej niż w 786 pomimo ustawienia ostrości w głównym menu na 100 ostrości ciągle za mało hd jest zdecydowanie gorsze . czerń ładniejsza w 786 czy to zasada coś kosztem czegoś może w innym miejscu reguluje sie dodatkową ostrość prosze o pomoc może chodzi o inny firmware :(
 

Sierek

New member
Witam,
chyba masz uszkodzony telewizor. Wszystkie sugerowane ustawienia telewizorów Samsung podają ustawienie ostrości na max 50. IMHO ma to sens tylko dla sygnału SD.
Po strojeniu mojego 956 ostrość mam ustawioną na 5 (słownie: pięć). Powyżej już był widoczny efekt halo.
 

Horhe Ortega

New member
50-to chyba nigdzie nikt nie zaleca!? Dla HD-0(ZERO), dla SD- do 20(może 30).Przeginanie z ostrością daje odwrotny skutek.Zamiast lepiej-robi się gorzej.
 

Korniszon

New member
Panowie - podłaczyłem do samsunga 32 656 panasonica DMP35 Blu R. po HDMI. Obraz z dołączonej płyty B.l. jest b.dobry.Natomiast plyty które nagrywałem na komp.w mpg2 (z satelity720X576) a nawet odgrywane z oryginalnych DVD obraz jest kiepski.Czy cos powinienem zmienić w w samsungu.Dzięki
 

mare37

Banned
panasa zmienić heheh wczoraj ogladalem hellboya2 na swoim samsungu bd z dvd..prawie jakosc taka jak z BD..a kolorki...pieeeeennnnknneee malina

Korniszon napisał:
Panowie - podłaczyłem do samsunga 32 656 panasonica DMP35 Blu R. po HDMI. Obraz z dołączonej płyty B.l. jest b.dobry.Natomiast plyty które nagrywałem na komp.w mpg2 (z satelity720X576) a nawet odgrywane z oryginalnych DVD obraz jest kiepski.Czy cos powinienem zmienić w w samsungu.Dzięki
 
Do góry