Wypas projektor z LANem jako kanałem dostarczania sygnału

mchmiel21

New member
Panie i Panowie ....

Mam szybkie pytanie ... aktualnie dysponujemy w firmie wypasionym ale przestarzałym sprzętem tylnioprojekcyjnym firmy Sony i z urządzeniem sterującym tym wszystkim. Ale ... z racji ze to sprzęt crt juz zamierzchły i zajmujący bardzo dużo miejsca chcemy przejść na DLP i tu pytanie....
Projektory sterowane są specjalnym protokołem i pewnie Sony już nie produkuje zamienników... a sygnał wizyjny podawany jest kablami BNC stąd chcemy to zmyślnie zamienić na zestaw 3 dobrej jakości projektorów DLP (co najmniej 1400x1050) z dostępem LAN ewentualnie WiFI tak by można było się przez sięć podłączyć do takiego serwera obrazu i wyświetlić to co chcemy. Czy ktoś coś takiego widział, ile to kosztuje, i czy są moduły sieciowe które pozwalaja na podłaczenie noramlnych projektorów DLP do sieci LAN (coś na zasadzie serwera obrazu)? Bede wdzieczny za pomoc ewentualnie jezlei macie znajomych dysponujących ofertą to proszę o kontakt ... reprezentuje dość dużą instytucję i potrzebuję takiej infiormacji.

Dzieki
 

amelia25

New member
beamer napisał:
Z HD nie będzie działać. Poza tym LAN mają projektory do prezentacji a nie do kina.


a już myślałam, że to jakiś w końcu dobry sprzęcik :/
no nic
szukam dzalej - może będzie jakiś fajny projektorek :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
fajnych projektorkow to jest duzo..... tylko posiadanie LAN nie moze byc krytertum ich oceny......
 
Do góry