wymiana TX-P42G15E na większy LCD

erda

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 25 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost i pod małym kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Po prawej stronie od telewizora,
7. Jaki masz obecnie telewizor? Plazma 42 cale Panasonic
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Nc+
9 .Jakie urządzenia ? tuner OPTICUM 9500HD
10. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5
11. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? Tak
12. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport
13. Czy zamierzasz serfować po internecie? nie
14. Czy zamierzasz grać w gry? nie
15. Preferencje co do marki? nie Samsung
16. Preferencje co do wielkości? 55”
17. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3.000-3200zł
19. Jak często wymieniasz telewizory w domu?
20. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? nie
Chcę wymienić plazmę Panasonic jak w temacie na większy telewizor , dodam że obraz jak najbardziej mi pasuje czy jest szansa na zakup czegoś porównywalnego z jakością obrazu w rozmiarze 55 cali w cenie 3000 -3200zł . Nie zależy mi na 4K , 3D itp.Zależy mi na jakości obrazu w szczególności na meczach piłkarskich, podłączone do niego jest C+ przez tuner OPTICUM 9500hd
 

erda

New member
Szczerze powiedziawszy oglądałem tego Philipsa w sklepie na słabym sygnale z tv naziemnej i wrażenia były fatalne .Czyli TCL i Philips mają porównywalny obraz ? bo TCL-a nie miałem okazji oglądać .A coś innego w tej cenie bez 4K ale z lepszym obrazem ?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Dozbieraj kolego do czegoś porządnego. Ja z plazmy nie przesiądę się na nic poniżej tv klasy DX750, lub XD93, ewentualnie KS, a najlepiej DX900. Potem będzie tylko rwanie włosów z głowy.
 

erda

New member
tego się właśnie obawiałem , jednym słowem trzeba żałować że nie zakupiłem większej plazmy , 5000 zł nie wydam na TV
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ja tez żałuje do dzisiaj, ze nie kupiłem w pewnym momencie 65" modelu z ostatniej serii.

Nie kupisz naprawdę dobrego modelu nawet za 5 tysięcy zł. Takie zaczną się od 6 tys, mniej więcej.
 
Do góry