Wymiana serwisowa KDL-46W4500 na inny model SONY

florcom

New member
Tv kdl-46w4500 przed (2 dni przed końcem gwarancji 2 letniej -tv kupiony za granicą) świętami pojawiła się jedna linia z pikselami około 12 cm .Serwis sony przyjęło zgłoszenie i na drugi dzień pan z lokalnego serwisu zabrał TV do naprawy -decyzja po 3 dniach (brak matrycy ) TV do wymiany .Jak myślicie :bober: się czy :cry: ?.
Co mogę dostać za około 3 tygodnie !!?
Jakie macie doświadczenia z wymianą SONY na inny model z tej samej klasy TV ?
(tego LCD-eka nie mają na stanie -zaprzestali produkcji)Jak myślicie na co mogę przystać a na co nie.
Chętnie posłucham waszych opinii na ten temat .


Pozdrawiam
 

WojtR

Member
Bez reklam
Tv kdl-46w4500 przed (2 dni przed końcem gwarancji 2 letniej -tv kupiony za granicą) świętami pojawiła się jedna linia z pikselami około 12 cm .Serwis sony przyjęło zgłoszenie i na drugi dzień pan z lokalnego serwisu zabrał TV do naprawy -decyzja po 3 dniach (brak matrycy ) TV do wymiany .Jak myślicie :bober: się czy :cry: ?.
Co mogę dostać za około 3 tygodnie !!?
Jakie macie doświadczenia z wymianą SONY na inny model z tej samej klasy TV ?
(tego LCD-eka nie mają na stanie -zaprzestali produkcji)Jak myślicie na co mogę przystać a na co nie.
Chętnie posłucham waszych opinii na ten temat .

Pozdrawiam

na niebieskim pisali , że wymineiali na jakieś EX500

mi w 40-tce też pas przez środek i wymienili matryce , na marginesie w wymienionej pali się jedn pixel .. nie wiem czy jest sens to reklamować na filmach nie widać na ładowaniu GT5 tak :)
 

WojtR

Member
Bez reklam
śmiało bierz ma BE3 , i czujniki obecności , miałem z takim styczność i obraz jest OK , no i będzie mniej prądu żarł
 
Do góry