Wybor TV 2000 zl

MrTHC

New member
Witam,
jest to moj 3 post na owym forum gdzie ciągle zadaje sobie pytania, który tv wybrać.
Mialem juz budzet 3 tysiace zlotych, ale sie ukrucil, potem ''chrapke'' na panasonic tx-l39e6 za 1800 zl a na dzien dzisiejszy posiadam kolo 2 tysiecy i wciaz miewam watpliwosci czy one maja byc przeznaczone na telewizor w tym przedziale cenowym.

Jednak spogladajac dzis po sklepach, zobaczylem oferte dotyczaca samsunga ue40f6400 za 2,200 zlotych.


32 cale kosztowalo by mnie 1899 zl.

Juz kiedys marzylem o tym telewizorze przeszlo 7-8 miesiecy temu kiedy jego cena wynosila 3 tysiace zlotych, jednak sporo naczytalem sie przez ten czas, moje mysli sie podzielily, az po chec bycia milionerem i posiadanie ultra tv za 100 tysiecy zlotych.

Prosze mi powiedziec czy ten tv bedzie dobry ?
Boje sie brac philipsa w ciemno ze wzgledu na wszechobecna opinie negatywna zwiazana ze smartem, jednak samsung oferuje sporo, z tego co mi wiadomo z opini- filmow na youtube, pilot mozna wykorzystac w 100% tach, a nie jak w przypadku philipsa 6008 gdzie lepiej polaczyc sie z tv przez tablet badz telefon. Funkcja glosu, jakis tam bajer jest, 3d aktywne, czyli chyba interesuje mnie bardziej, bo pasywne wyglada jak pokemon z chetosow trojwymiarowy, znajdywany o 10:30 na przerwie w szkole pod sklepikiem. 100 hz matryca. Multimedialny, dwurdzeniowy dobry telewizor.

Pytanie co z matryca ? czy beda jakies bolesci ze po rogach znajde 20 cm bialego ekranu a po srodku 5 paskow ? Podlacze pod niego konsole raz na jakis czas lub pc ? o smarta nie pytam bo jestem przekonany w 100%. Obejrze tam mkv, czy jakis material w 3d na pendrive ?

Myslalem o sharpie ale smart go dyskwalifikuje.
 

prezy

New member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o samsunga spójrz na model UE40F6500 jest 200 zł droższy ale spełni z pewnością Twoje oczekiwania. Prawdziwa matryca 100 Hz. 100% smart TV
Na minus są tylko ciemne rogi przy dosłownie białym tle. Są jednak tacy, którzy ich nie widzą (ja widzę). Negatywny efekt można zmienić ustawieniami.
 
Do góry