Wybór th-42py80pa czy tx-42u103

pamp11

New member
Witam

pilnie potrzebuje kupić telewizor. Używany będzie do konsoli ps4 i komputera. Do wyboru mam te dwa używane modele w dobrej cenie:
th-42py80pa - 600 zł
tx-42u10e - 800 zł

Tx-42 nie ma wejście VGA, a th-42 nie mogę znaleźć czy posiada takie wejście.

który będzie lepszym zakupem? I na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?
Telewizor z braku mojego czasu będzie używany jedynie w weekend (praca na wyjeździe)
 

pamp11

New member
Pierwszy i drugi tv ma straszna rozdzielczość 1024x768 wiec do niczego się nie nadaje zwłaszcza do gier i filmów. A w nich full HD to postawa
 
Ostatnia edycja:

pierwszyy

Member
a widziałeś kiedyś któryś z tych tv 42" hdready w akcji? z odległości ~2,5 metra nie zauważysz różnicy między hdready, a fullhd
 

pamp11

New member
Nie jestem do końca przekonany, w końcu między 1024 a 1920 jest ogromna różnica w ilości pikseli a co za tym idzie szczegółów. No ja będę miał max 2,5m odległości od tv ale też będę oglądał filmy bluray
 
Ostatnia edycja:

pierwszyy

Member
Posiadam tv hdready jak i fullhd i temu hdready nic nie brakuje przy odtwarzaniu filmów z blu-ray playera. Przy 50 calach hdready może razić ale dla 42 cali hdready to b. dobra rozdzielczość. Wystarcza w zupełności.
Jak pisałem wcześniej brałbym jak najmłodszy tv, a że jest hdready to sprawa trzeciorzędna. Ten panas p42x60 to wg mnie super oferta...
 
Do góry