Wybór telewizora 42-50 cali.

SCHF

New member
Witam,

TX-P50C3E
Lg 50PK350



Który z nich będzie lepszym telewizorem? Cena podobna. Oba "podobno" 600Hz. Najczęściej będę oglądał filmy HD z piratebay ^^ Bez smużenia i lipy ma być :D





Za pomoc dziękuję i pozdrawiam :)




 

don111

Banned
Witam,

TX-P50C3E
Lg 50PK350



Który z nich będzie lepszym telewizorem? Cena podobna. Oba "podobno" 600Hz. Najczęściej będę oglądał filmy HD z piratebay ^^ Bez smużenia i lipy ma być :D





Za pomoc dziękuję i pozdrawiam :)




LG się nada, jest full hd a cena śmieszna w stosunku do jakości...
 
W

witek_z

Guest
Don111, autor wyraźnie napisał czego oczekuje, to że LG jest FHD i jest tani to nie oznacza że autor będzie zadowolony. (bo nie będzie)
 

don111

Banned
smużenia nie będzie, lipy (?) chyba też
mi się bardzo obraz z LG podoba, zwłaszcza w zaciemnionym pomieszczeniu (liniowa gamma - czego nie można powiedzieć o konkurencji w tej cenie)
w ostatnich seriach LG czerń jest prawie taka jak w Panasach (poza V), jak ktoś lubi stonowany obraz będzie zadowolony
jeśli uważasz że to kiepski model to poleć koledze coś innego w tej cenie oraz pisz konkretne plusy/minusy a nie takie ogólniki po których nie wiadomo co myśleć
 

digitalus

Banned
Don111, autor wyraźnie napisał czego oczekuje, to że LG jest FHD i jest tani to nie oznacza że autor będzie zadowolony. (bo nie będzie)
pewnie kolega ogladal telewizor w sklepie. w domu telewizor prezentuje sie inaczej czyli zdecydowanie lepiej
YouTube - Test Ecran plasma LG 50PK350
kanal sd czyli tvn tez prezentuje sie dobrze
http://www.hdtv.com.pl/forum/630705-post56.html
w tescie video 1 podobna plazma LG pk550 pod wzgledem jakosci obrazu pokonala telewizory lcd tzn Samsung UE40C6200, Philips 42PFL6805H, Sony KDL-46EX505.
 
Ostatnia edycja:
W

witek_z

Guest
digitalus, nie baw sie jak don111 w Kaszpirowskiego.
Lg 50PK350 na czerń przeznaczoną dla Kowalskiego, ma też troszkę za słaby procesor i niekiedy (rzadko) klatkuje.
Plazma z pierwszego linku jest przekontrastowana i przesycona.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
dla Kowalskiego to sa wszystkie telewizory lcd.
moze francuska rodzina lubi takie ustawienia tzn duze nasycynie kolorow i kontrast .przeciez parametry kontrastu i nasycenia kolorow mozna ustawic dowolonie, wedlug uznania.
kanal z logo numer 2 pod koniec filmu to kanal sd, czyli jakosc obrazu tez jest bardzo dobra
kazdy telewizor plazmowy jest lepszy od lcd. nawet telewizor plazmowy daewoo bo tez mam taki.
mnie tez podoba duze nasycenie kolorow
 

Attachments

  • zdf.jpg
    zdf.jpg
    44 KB · Wyś: 361
Ostatnia edycja:

pierwszy

Banned
witek_z to może byś doradził koledze SCHF jakiś TV 50 cali do 2500pln? widzę, że w taki przedział cenowy celuje. Skoro lgpk350 jest bee, panas c3 bee wszystkie lcd bee... oświeć nas wyrocznio


ja polecam LG bo mam i nie żałuje (tzn żałuje że tylko 42")
 
W

witek_z

Guest
witek_z to może byś doradził koledze SCHF jakiś TV 50 cali do 2500pln? widzę, że w taki przedział cenowy celuje. Skoro lgpk350 jest bee, panas c3 bee wszystkie lcd bee... oświeć nas wyrocznio


ja polecam LG bo mam i nie żałuje (tzn żałuje że tylko 42")

LG nie jest bee, ale też nie jest "wow".
Ja koledze już doradziłem.
 
Do góry