Wybór soundbara do 2500 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips HTL 9100 jako jedyny poda Ci symulacje kina domowego. Wszędzie będziesz musiał się przyzwyczajać do innego dźwięku.
Jak będziesz niebieski daj znać.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie czy strzala1982 zależy Ci na kinie domowym i dźwięku przestrzennym czy na soundbarze. Bo jeśli na dźwięku przestrzennym to wolałbym kupić np. Harmana avr151/161 i do tego chociażby HKTS 16 lub HKTS 9.
 

strzala1982

New member
Od razu zaznacze ze nie jestem melomanem ....
Do tej pory słuchałem muzy i ogladałem filmy na głosnikach komputerowych logitecha Logitech 2.1 Z323 tak ze nie mam za duzych wymagań dzwiekowych. Mieszkam w bloku i nie chce meczyć sasiadów . Tak naprawdę jestem w kropce bo cały czas waham sie miedzy plastikowym kinem domowym a soudbarem .
Całosc podpieta bedzie pod UE46F6800SS .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy jak ktoś napisał ze do Sonosa za 7000 zł musiał się przyzwyczajać
W Fidelio nie musisz bo masz dźwięk dookólny.
 

strzala1982

New member
Jak sie ma fidelio do samsunga. Ktory bedzie lepiej odtwarzał muzyke na poziomie jakim ja prezentuje czyli amatorskim ( nie jestiem audiofilem a muzyka bedzie grała okazyjnie przy spotkaniach ze znajomymi i cichutka wieczorami) ....Szczerze mówiać skłaniał bym sie bardziej do zakupu samsunga hw h-750 choćby ze wzgledu ze mam telewizor tej firmy i wszystko będzie obsługiwane jednym pilotem .
 

strzala1982

New member
Fajna sprawa fidelio e5 tylko mnie chodzi o ograniczenie kabli ( widoczność i ilośc kabli do minimum) tych za bardzo nie ud mi sie schować . Nie dałes mi jasnej odpowiedzi co do Samsunga HW H-750 jak sie ma do Fidelio htl-9100 z postu wczesniej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest typowy soundbar i nawet jak kupisz Sonosa za 7000 zł - też się będziesz musiał przyzwyczaić że dźwięk jest tylko z przodu.
W Fidelio masz głośniki odłączane bezprzewodowe i możesz postawić gdzie chcesz. Masz pełną symulację kina !
 

collider

New member
Bez reklam
To jest typowy soundbar i nawet jak kupisz Sonosa za 7000 zł - też się będziesz musiał przyzwyczaić że dźwięk jest tylko z przodu.
W Fidelio masz głośniki odłączane bezprzewodowe i możesz postawić gdzie chcesz. Masz pełną symulację kina !

Dokladnie. Tez bym wybral Philipsa. Sluchalem Samsunga i nie wypada zle, choc basu moglby miec nieco wiecej. Ogolnie jednak daje rade. Tyle, ze w pierwszym przypadku jak napisal kiki masz nawet nie symulacje a rzeczywisty efekt KD. Samsung jedynie tu udaje, ale bez tylnych glosnikow efektowych nic sie nie wskora.
 

strzala1982

New member
Dzieki za odpowiedzi, Teraz zostało tylko isc i odsłuchac . Rozumiem ze jesli nie potrzebuje tego systemu surround to do filmów i czasem cicho muzyki samsunghw h-750 tez sie sprawdzi (aczkowiek z waszych opini wynika ze muzyka lepiej gra philips htl-910.)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie tylko muzyka ale w HTL 9100 głownie filmy. I to nie porównywalnie z modelem Samsunga.
Fidelio E5 więcej do muzyki.

collider- masz rację , to nawet nie symulacja tylko dźwięk faktyczny kinowy.
Na innych soundbarach trzeba się przyzwyczajać do belki dźwiękowej.
 

strzala1982

New member
A jeszce takie pytanie . Znalazlem taki zestaw Plastikowego kina domowego Samsunga z bezprzewodowymi sateltami moze ktos ma jakies opinie na temat tego modelu. Czy model HT+H5550 bedyie lepszy w odsłuchu(chodzi mi o muzyke) niż fidelio htl-9100.
 
Do góry