wybór odtwarzacza dvd

Szimano75

New member
Witam po raz pierwszy wszystkich użytkowników niniejszego forum. Proszę o pomoc w wyborze odtwarzacza dvd, gdyż w kwestii sprzętu rtv jestem kompletnym laikiem. Na podstawie opinii wyrażanych na forum (i nie tylko) zawęziłem krąg zainteresowania do następujących modeli (do ok. 1000 zł.):
- Pioneer 610,
- Denon 1930 lub 1940,
- Cambridge Audio 89 lub 99,
- Onkyo 405E, 406E lub 504E.
Przewidziany do zakupu amplituner to Onkyo 576 lub 606 (również tu mam wątpliwości czy warto dołożyć do 606).
Zależy mi głównie na dobrej jakości odtwarzania dvd i dźwięku (przeznaczenie to głównie filmy dvd, muzyka, mp3, sporadycznie Divx z polskimi napisami). Mile widziana kulturalna tzn. w miarę cicha praca odtwarzacza i odtwarzanie nie tylko oryginalnych, ale także nagrywanych płyt.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc i każdą sugestię pomocną w podjęciu decyzji. Pozdrawiam.
 

PopaY

New member
Bez reklam
Mogę tylko napisać nt. Pionka 610 oraz odtwarzaczy Denona. Jeśli chodzi o dźwięk to Denon bije Pionka na głowę. Jeśli miałbym wybierać odtwarzacz pod słuchanie muzyki to wybrałbym Denona 1940, ale tylko jeśli chodzi o dźwięk.
 

jelon111

New member
ja waham się pomiędzy:
Pionkiem 610 a Denon 1940,
wykorzystanie tylko do filmów DVD,
podłączenie DVD do wzmacniacza w którym brak dekodera DD/DTS.

który polecicie? a może jeszcze jakiś inny ?
 

rafal11998

New member
Witam
Zaczepiam sie do tematu.
Jaki obecnie dostępny odtwarzacz DVD w cenie do 1000 pln będzie najlepszy za tą kasę. Chodzi mi o dobry skaler formatów dvd jak i divx z polskimi napisami. Było by dobrze gdyby miał USB do podłączenia dysku zewnętrznego. Jeśli chodzi o dzwięk to było by rewelacyjnie gdyby i ten był dobry. Nie mam na uwadze żadniej marki więdz zdaje się na więdzę i wnioski posiadaczy dobrych DVD
Pozdrawiam
 
Do góry