Wybór małego telewizora do 1300zł

Corriel

New member
Witam, zamierzam zakupić sobie telewizor do pokoju w którym mieszkam studiując, nie jest to duży pokój i z racji, że nie jest to moje główne miejsce zamieszkania to nie chciałbym wydawać na niego zbyt dużo, dlatego kwota w której chciałbym się wyrobić to 1300zł, przeglądając forum wybrałem najpierw Sharpa LC-32LE244 a później Toshibe 32L2333, która podobno lepsza a do tego tańsza. Jednak zastanawiam się czy jest może coś jeszcze w tym przedziale cenowym czym powinienem się zainteresować. Z góry dziękuję za pomoc. Niżej moje wymagania co do telewizora

1. Odległość od ekranu: 1,5 - 3m w zależności od tego do czego telewizorj jest używany, przy ps3 bliżej :)
2. Jak duży jest pokój: ok. 15m2 dokładnie nie jestem w stanie w tej chwili powiedzieć
3. Jaki masz obecnie telewizor: Stary Philips
4. Oglądasz w dzień czy wieczorem: w dzień i wieczorami
5. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: przy świetle
6. Matryca błyszcząca czy matowa: matowa
7. Preferowana marka: brak
8. Czego nie lubisz w telewizorach: słabej jakości obrazu
9. Jakie urządzenia będą podłączone: PS3, Laptop
10. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 70% PS3, reszta filmy+telewizja
11. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: najczęściej na wprost
12. Czy ważne jest wifi : nie
13. Czy będziesz korzystać z widgetów? jakby były to tak
14. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: raczej nie
15. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD: tak, ale w ostateczności mogę to robić przez laptopa lub ps3
16. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami : tak
17. Ma mieć 3D: nie
18. Ma mieć slot na karty SD: nie koniecznie
19. Ma mieć tuner DVB-S: obojetnie
20. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: USB - pendrive, i hdmi laptop i ps3
21. Ile programów HD: kilka
22. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 3-4h
23. Ma stać czy wisieć: stać
24. Rozdzielczość: najlepiej FULL HD
25. DVB-T: Tak
26. Na czym najbardziej Ci zależy: żeby nie odbijał za dużo słońca i na komfortowej grze na konsoli (niski input lag, brak smużeń)
27. Ile osób ogląda: 2
28. Jaka klasa cenowa: 1000-1300
29. Rozmiar: 32" - raczej nic większego za tą cenę nie kupie
 
Do góry