Wybor LCD 50-52" - prosba o pomoc :)

zorbak

New member
Witam serdecznie,

Nie chcialbym rozpoczynac kolejnego flame-a ala "ktory najfajniejszy".

Stoje przed dylematem kupna tv i chcialbym prosic Was o sugestie.

Decyzja moja musi byc wypadkową tego co jestem w stanie wygooglac i pewnych "stalych" pochodzacych od mojej zony :)

Stala nr 1: max 8000pln brutto
Stala nr 2: ekran LCD (bezdyskusyjne)

Aktualnie posiadam Samsunga LE40N87BD i przyznam sie, ze spelnia moje oczekiwania. Glownie ogladam SD (chello), filmy i seriale 1080 i 720 z komputera, DVD.


Udalo mi sie zidentyfikowac pewne marki i modele, jednak nie jestem przekonany ktory z nich sie sprawdzi.

To co znalazlem, to:

- Sharp LC-52X20E (od 7449)
- SAMSUNG LE52M87BD (od 7187)
- SAMSUNG LE52M86BD (od 6999)
- Philips 52PFL7762 (od 7789)

Bardzo prosze o ewentualne inne sugestie (biorac pod uwage "stale") lub pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu...

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Przy takich pieniądzach bezdyskusyjnie polecam Ci zamówić prezentację u KiKiego wybierając jakieś dwa superowe LCDki i wziąźć do tego Pioneera KURO 50".

Pozdrawiam,
 

zorbak

New member
Witam,

Dzieki za sugestie. Napisalem PM do Kiki i zaczekam na wiecej informacji a propos prezentacji.

Jezeli mialby ktos inne propozycje lub moze wlasne wrazenia na temat ktoregos z rozpatrywanych modeli to bede wdzieczny.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

zorbak

New member
Witam,

Ja juz mam taki metlik, ze zaczynam miec dziwne sny.

Dobrzy ludzie, podpowiedzcie co byscie wybrali tylko prosze, poruszajcie sie w przedziale 50-52" bo jednym z powodow dla ktorych zmieniam TV jest to, ze chce wiekszy (mam 40" Samsunga).

(poprosze bez rewolucji typu "ekran + projektor" zamiast TV :p )


Pozdrawiam,
Tomek.
 
Do góry