Wybór LCD 32" - prosba o pomoc

przemoks

New member
Witam, przymierzam sie do zakupu TV LCD 32 cale.
Pokoj nie za duzy, odleglosc do TV jakies 3 metry, najczesciej ogladam sport, podlaczona Cyfra +, format SD. Cena tak okolo 2000 zl, moze troche drozej. Co byscie wybrali z tych modeli:
- Toshiba 32R3500PG,
- Panasonic 32LX70P,
- Panasonic 32LX80P.
Moze sami cos innego zaproponujecie w tej cenie?
Licze na pomoc, z gory dzieki ;)
 

przemoks

New member
A dlaczego LX80, a nie LX70? Jakie sa roznice miedzy nimi? LX80 jest niby nowszy, a tanszy i chyba nie ma 100 Hz? :)
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Bo nie posiada 100hz. Ma je dopiero lx85 a lx80 jet modelem niższym. Panasonic pozmieniał trochę numerację modeli. Więc lx70 a wiem to wielu zródeł jest modelem lepszym.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Nie, ja myślę że to ty jesteś wyrocznią wielki właścicielu małego sklepu z pralkami do prania brudów, nie odróżniający aspartamu od cukru. Co się tak przeczepiasz co chwila chłopie. Niedługo to się ludzie będą bać cokolwiek tu napisać bo od razu im na głowę wejdziesz z tymi durnymi komentarzami.
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
nie jestem właścicielem tylko sprzedawcą w jednym z trzech największych sklepów sieci... 600m2, od pralek więcej jest tu mp4, notebooków, telefonów, pendrive'ów, nagrywarek, kin domowych, jest także wyeksponowana AUREA PHILIPSA (jedyny sklep w Warszawie biorąc pod uwagę także inne sieci), kabli do podłączenia urządzeń hd... pralek mam 51 na dzień dzisiejszy na expo...
 

Holt_

New member
Bez reklam
prosper5250 napisał:
ceneo jak rozumiem to wyrocznia..? żenua!


jak wyrocznia? Chyba z Opineo "something po......łos`" jak mawia Waldemar Łysiak.

Posiadam w/w TV Panasonica. Uważam, że jego zakup był dobrym wyborem. Polecam go koledze forumowiczowi. Od razu przez życzliwość podsuwam mu parę adresów sklepów internetowych, żeby sobuie wybrał ten, który ew. obdarzy najwiękzym zaufaniem i który pozwoli ma na zakup w miarę tani. Ja akurat kupiłem swój w Agito, bardzo wielu forumowiczów tego sklepu akurat nie lubi, OK, ich prawo, mogą wybierać inne.

A jeżeli kolega sprzedawca ma alergię na sklepy internetowe, w dzisiejszych czasach mogę polecić li i jedynie wysokie dawki Zyrtecu (uwaga - ogranicza prowadzenie samochodu...)
 

prosper5250

New member
nie miał bym nic przeciwko sklepom internetowym, gdyby na rynku grały fair... a na moją złość z tego powodu nie pomaga nawet relanium:p... do nadętych: uwaga-to co na czerwono, to żart!
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
żarty podkreśla się wężykiem.....a nie grających fair będą powoli eliminowali sami klienci. Nieważne zresztą - zdaje się, że Pan również poleca forumowiczowi LX70P, a o to przecież chodzi. Kupi, gdzie zechce.
 

przemoks

New member
No i sie nie moge zdecydowac: R3500PG czy LX70P. Jedni polecaja Panasonica, inni Toshibe. Hmm, no nie wiem. Chyba jednak mi blizej do Panasonica, pewnie dlatego, ze przywiazany jestem do tej firmy :D
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No to spróbuję trochę naświetlić Ci różnice między tymi tv. Toshiba ma niestety słabiutką czerń a panas może i nie ma dobrej ale przyzwoitą. Odbiór sd po stronie toshiby ale to standard dla ich lcd. Lepiej 100hz sprawuje się w panasie ale i w tośce dobrze. Kolorki mnie osobiście na toshibie nie pasują, na panasie bardziej żywe. Kontrast w toshibie jest marny (do spółki z czernią) a na panasie dobry, a nawet więcej. Ja osobiście bym się nie zastanawiał i brał lx70 bo panas robi mało modeli lcd ale wszystkie dobre.
 
Do góry