Wybor kolumn

zysiek

New member
Witam.

Pomieszczenie 24m2.

Wzmacniacz Rotel RA 985 RX.

1. Jestem na etapie wyboru kolumn podstawkowych. Mysle nad Dynaudio DM 2/8 lub 2/10. Ktore mozecie polecic lub co innego w podobnej cenie ?

2. Czy, nie uzywajac wyjsc glosnikowych, mozna podlaczyc pod ten wzmacniacz aktywny subwoofer? W przyszlosci mysle aby zrobic zestaw 2.1

Z gory za wszystkie odpowiedzi/podpowiedzi dziekuje.

Pozdrawiam
 

Trakkah

New member
Jakiś czas temu do 3500 można było kupić używane Dynaudio Focus 140 w bardzo dobrym stanie, teraz za 3000 znajdziesz nowe Dynaudio Excite X12 :)
 

Trakkah

New member
Mam rozumiec ze Excite jest lepsze od DM ?


Excite jest wyższym modelem od DM więc powinien zagrać lepiej. Ale jak bierzesz pod uwagę kupno używanych monitorów to Focus jest zdecydowanie najlepszy w tym budżecie ;)

Jak masz możliwość to posłuchaj też Monitor Audio Rx2, Tannoy Revolution DC4S, Xavian Primissima czy proponowane Kef Q300...
 

zysiek

New member
Uzywane jak najbardziej wchodza w gre.

Ceny przedstawiaja sie nastepujaco (cena za sztuke):

1. Dynaudio DM 2/8 1249.-

2. Dynaudio DM 2/10 1595.-

3. Dynaudio Excite X16 1940.-

4. Monitor Audio RX2 1495.-

Co byscie wybrali ?

Wzmacniacz w przyszlosci moze i bede zmieniac na cos lepszego.
 

Trakkah

New member
Skoro używane mogą być i pasuje Ci dźwięk Dynaudio to szukaj Focusów 140. Wszędzie zbierają bardzo dobre recenzje. Słyszałem jak grają, bardzo fajne monitory :) Ewentualnie z Monitor Audio możesz trafić serię GS :)
Za te same pieniążki masz wtedy wyższe (lepsze) modele :) Potrzebna jest jedynie cierpliwość i czas na przeglądanie ogłoszeń ale uwierz że się opłaci :)
 
Ostatnia edycja:

poker7000

New member
Uzywane jak najbardziej wchodza w gre.

Ceny przedstawiaja sie nastepujaco (cena za sztuke):

1. Dynaudio DM 2/8 1249.-

2. Dynaudio DM 2/10 1595.-

3. Dynaudio Excite X16 1940.-

4. Monitor Audio RX2 1495.-

Co byscie wybrali ?

Wzmacniacz w przyszlosci moze i bede zmieniac na cos lepszego.


Można wiedzieć gdzie Dynki DM 2/10 są po takiej cenie?
 

poker7000

New member
Byłem na ich stronie,dałem zapytanie,ale żadnych Dynek nie ma na ich stronie.
Dzięki za info.
Do sklepów itp-Jeżeli ktoś ma jakąś dobrą propozycję co do Dynaudio DM 2/10 to czekam na priw.na oferty.Kolor rosewood.
Rozważę każdą propozycję.
Dzieki i pozdr.
 
Do góry