wybór głosników na tylny kanał KD

romario77

New member
posiadam soundbar yamahy yht-s401 i chcialbym rozbudować jego mozliwosci o powiekszenie zestawu i dołaczenie kolumn na tylny kanał surround lecz nie jestem pewien co do wyboru odpowiednich modeli dlatego tez moze pomozecie w mi wyborze z posrod kilku wytypowanych modeli bo nie bardzo wiem które nadawały sie beda idealnie a sa to np:
1. NS-125
AudioPLAZA.pl Salon Audio Video Poznań JBL Denon Marantz Yamaha

2.NS-333
Yamaha NS-333 czarne DEALER POLSKA

3. NS-B210
NS-B210 Piano black - Yamaha - Kolumny podstawkowe - Top Hi-Fi & Video Design
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie słyszałem żadnych ale tak ogólnie to chyba każda opcja dobra, kwestia może wyglądu co się podoba. Yamaha NS-125F już nie potrzebują standy czy wieszania na ścianie
 

romario77

New member
dzięki FFooXX za podpowiedz, chodziło mi po prostu o to ze nie mam pojecia czy na tylny kanał sorround to muszą byc jakies specjalne głosniki tzw. efektowe ,bo ja jedynie co wyczytałem z instrukcji mojego yht-s401 to iz jest mozliwość powiekszenia KD o tylny kanał poniewaz z tyłu w amplitunerze zostały wolne wejscia lecz jedynie co napisali to ze musza miec min 6 ohm.
A moze wy mi polecicie jakąś kompromisowa opcję ?
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Osobiscie jesli z tych trzech mialbym wybierac to ja chyba wybralbym pozycje 2, potem pozycja 3 a pozycji 1 w wogole nad nia bym sie nie zastanawial..
 

romario77

New member
lolek a czemu pozycji 1 czyli ns-125 nawet nie brałbys pod uwage? Czy chodzi o cene?
Poza tym jesli zdecydowałbym się na pozycje 2 lub 3 to musiałbym umiesci te kolumienki na standach a nie jestem pewien czy mozna cos takiego gdzies dokupić czy tez trzeba samemu coś skonstruować:niewiem:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek a czemu pozycji 1 czyli ns-125 nawet nie brałbys pod uwage? Czy chodzi o cene?
Poza tym jesli zdecydowałbym się na pozycje 2 lub 3 to musiałbym umiesci te kolumienki na standach a nie jestem pewien czy mozna cos takiego gdzies dokupić czy tez trzeba samemu coś skonstruować:niewiem:

Nie w moim typie takie glosniki i wg mnie pozycja 2 i 3 jest lepsza propozycja. Standy bez problemu sie kupi tylko trzeba poszukac na allegro..
 
Do góry