wybór dvb-c albo polskie aplikacje w viera connect???

shot777

New member
Witam
Po aktualizacji z viera cast do viera connect znikła mi ipla i iplex czy u was tez
może ktoś ma pomysł jak to przywrócić.
:blagam:
karte od kablówki mam w telewizorze i pamiętam ze musiałem robić jakieś czary z kartą sd aby pojawiła się ipla i iplex ale podobno w viera connect to nie zadziała
 

cureman

Active member
Bez reklam
Dajesz na ustawienia fabryczne tv (niestety) i wybierasz region Polska .Ipla normalnie dziala Iplex nie!.Mieszkam w Niemczech i wczesniej Ipla nie chodzila wcale.Po nowym sofcie idzie !.Pozdrawiam.
 

def102

New member
Metoda uruchomienia tunera DVB-C z jednoczesnym dostępem do polskich serwisów w VireaCast (VieraConnect) opisana jest w tym wątku: *LINK*. Sposób działa, sam odbieram od jakiegoś czasu kablówkę na module CI i wszystkie polskie serwisy w VieraConnect są dostępne - mam TV z serii V20.

Dla ułatwienia wklejam opis z ww. wątku - jest to ponoć odpowiedź Panasonic Polska:

======================================================================
Procedura:

1.W przypadku kiedy mamy TV z zestrojonym tunerem - pomijamy ten krok. W innym przypadku restartujemy telewizor do ustawień fabrycznych i wybieramy jako kraj Niemcy (tuner DVB-C/S bedzie aktywny) i dokonujemy normalnego strojenia.

2.Wkładamy kartę SD z pustym plikiem hotel.pwd na karcie.

3.Wyświetli się pole na wpisanie kodu.Jako kod podajemy 4850. Po zakończeniu operacji zrzutu konfiguracji wyjmujemy kartę SD z TV.

4.Restartujemy TV do ustawień fabrycznych i wybieramy jako ustawienia Polska/Polska.

5.Uruchamiamy VieraCast, wybieramy aplikację ustawienia (2 lub 3 ekran) i przesuwamy aplikację IPLA, za pomocą opcji \"Dostosuj ekran początkowy\" z lewego górnego rogu w dowolne inne miejsce. Wychodzimy z VieraCast

6.Wkładamy kartę SD do działającego TV i kiedy TV poprosi o kod podajemy 4851

7.Po wyświetleniu informacji o zakończeniu procesu \"SUCESS\" wyjmujemy kartę, wyłaczamy odbiornik głównym włącznikiem

8.Wyłączamy/włączamy odbiornik TV. W tej chwili mamy aktywny tuner DVB-S/C oraz dostępne wszystkie polskie aplikacje na platformie VieraCast.

Uwagi:
- Informujemy jednocześnie, że w/w operacja nie zmienia statusu tunera DVB-S/C i nadal jest to funcja niewspierana w Polsce i użytkownikowi nie przysługuje prawo do reklamacji jego działania,
- restart odbiornika TV do ustawień fabrycznych spowoduje konieczność ponownego przeprowadzenia powyższej procedury aktywacji.
======================================================================
 
Ostatnia edycja:

shot777

New member
witam wszystkima zainteresowanym tematem
odpowiedz z Panasonic Polska

nie ma i nie bedzie

trzeba wybierać rybki albo akwarium
 
Do góry