Wybor czegos z lcd

leito

New member
Tak sobie czytam forum od jakiegos miesiaca niestety technologia idzie tak na przod ze wyszukiwanie tematow na rok wstecz niczego mi nie da bo opisane tam tv juz praktycznie w sklepach nieistnieja ... Szukam tv do sypialni o wymiarach 3.20 na 3.90 sam jeszcze nie zdecydowalem dokladnie po ktorym boku bede ogladal, ale na pewno ponad 3metry mozna przyjac ... do tv chcialbym moc podlaczyc laptopa i wlaczyc jakis filmik, zdjecia, odnosnie grania raczej niewiele ... moze kiedys jakas konsola na razie nic takiego nie posiadam. Do tv chcialbym miec takze podlaczona N lub C+ zadnych naziemnych stacji ani kablowek nie bedzie. Czy mozecie cos polecic do ceny okolo 2500 ... Myslalem nad rozmiarem 26 cali max do 32 i z przeczytanych postow wyraznie pada na panasonica 32lx70P 26 cali tansze o 70pln takze byloby bez sensu kupowac mniejszy, a moze cos innego moze cos z Sony 26, czy Philipsa z fajnym efektem ambilight ... tv glownie bedzie uzywany wieczorami slonca raczej w pokoju nie bedzie... any ideas ??
 

leito

New member
Panasonic 32LX70 tez nie jest w tej klasie cenowej ( w tej chwili skapiec podaje okolo 2800) dlatego podalem przyklad jest on troche drozszy ale czy np spelni moje oczekiwania odnosnie ogladania tv popoludniami z N czy z laptopa ... a jesli nie to moze cos innego ?
 

MJot

Member
rozszerz budżet do 3000 i weź pod uwagę tv 32cale - wspomnianego Panasonica LX70 i Toshibę R3500 (póki jeszcze są, bo wypierają je nowe, droższe modele), będziesz zadowolony
 

leito

New member
Na Panasonica 32LX70P budzet wysrtarczy rozszerzyc mi o 300pln no a teraz pytanko czy po rozszerzeniu budzetu do moich potrzeb znajdzie sie cos co moglbym porownac typu 3-4 tv najlepiej roznych firm ?? Moze ta Toshiba 32XV500 czy ta ktora wczesniej podales R3500?? czy sony KDL 32T3000K czy Sony 32D2600 ... a moze wynajdzie sie cos z philipsa ambilight chociaz tutaj raczej watpie ... po prostu nie wiem nigdy nie mialem LCD i nie zamierzalem miec, ale jednak przyszla pora aby w sypialni moc cos obejrzec... wiecej kasy nie chce wydawac bo dokladac mozna bez konca :) to 300 to 200 i tak jak w saloniku skonczylem na znacznie wyzszej kwocie przy projektorze niz zakladalem dlatego pisze i radze sie a takze w kolko czytam forum ... pozdrawiam
Powiem jeszcze tyle ze lubie ogladac sport i chcialbym czasem obejrzec w spokoju bez przygod w lozeczku dobra pilke czy tenis
 
Ostatnia edycja:
Do góry