Wybór amplitunera

Zibi88

New member
Witam, potrzebuję porady dotyczącej wyboru amplitunera. Czy któryś z poniżej wymienionych jest godny uwagi? Służyć będzie do zestawu 5.1 zarówno do filmów(70%) jak i muzyki (30%).

DENON AVR-1513
YAMAHA HTR-3065
YAMAHA HTR-3064
ONKYO HTE 548
PIONEER VSX-420-K + DV-430V-K
KENWOOD RV-6000-B
YAMAHA RX-V373
Kwota jaką mogę przeznaczyć to max 1000 zł. Jeżeli w tym przedziale znajde coś lepszego, proszę o propozycje.

Jednak plany uległy zmianie. Jako, iż mój budżet może troche się zwiększyć prawdopodobnie zdecyduję się na kolumny Jamo S506. W związku z tym, również amplituner przyda się trochę mocniejszy a kwota jaką mogę na niego przyznaczyć to max 1200 zł.
Czy jest ktoś w stanie doradzić co w tej kwocie będzie rozsądnym rozwiązaniem? Dodam, że pomieszczenie to ok. 20 m2.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zibi88

New member
W przyszłości napewno lecz niestety teraz na to mnie nie stać stąd też zależy mi na odpowiednim wybiorze amplitunera aby wyciągnął z tych kolumn troche niższych tonów.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obawiam się że Jamo 506 mogą być trochę za małe. Na 20m2 lepsze by były Jamo 606 ale to już kasa trochę większa.
 

Nord

New member
Mam Jamo s 506 właśnie na 20 m kw. i świetnie dają sobie radę. Poza tym w stereo są lepsze od 606 (sprawdzałem osobiście w domu). Ważniejsze jest pod co je podepniesz.
 
Do góry