Wsparcie w biznesie i kulturze

domn

New member
Jaki wybrać? Biznes,kultura

Czytam, zbieram, notuje wszystkie info dot. interesujących mnie zagadnień projekcyjnych, ale postanowiłem skorzystać z obeznanych w temacie (twarde surowe przykazania, miękkie porady będące wypadkową Waszych doświadczeń projekcyjnych.

Zatem planuje zakup sprzętu, który będzie uzupełnieniem prowadzenia działalności gospodarczej. Na zakupy ok 12-15 tyś max.
W planach dwa projektory z przeznaczeniem szkoleniowo-edukacyjnym. Jeden kompaktowy do prezentacji ofert przez handlowców (do 3tyś pln) + przenośna tablica. Drugi szerokokątny również do prezentacji ale już bardziej mutlimedialny (do 5tyś pln) + tablica.
Kolejny projektor planowany do zakupu to już bardziej z nastawieniem na multimedia, wizualizacje itp + ekran (do 5-6tyś). W przypadku zachowania w/w cen zakupiłbym potrzebne akcesoria, tablice, kable itp.

Z wstępnego rozeznania producentami godnymi uwagi (w relacji jakość/cena) jest Optoma, Sanyo, BenQ, Panasonic, Vivitek lub Epson

Edukacyjno - biznesowe pokroju:
Optoma EX542, EX612, EX615,
Sanyo PLC-XW250,

Kompaktowy:
Sanyo PLC XW65,
Sanyo 3LCD: PLC-WXL46 i dwa projektory DLP: PDG-DWL100 i PDG-DXL100.

Szerokokątny:
BenQ MP 782 ST
Vivitek D930TX

Z przeznaczeniem bardziej multimedialnym (pokazy grafiki, zdjęć, wizuali):
Sanyo PLV-Z 2000

Optoma HD20, HD200X,
Sanyo PLV Z5


1. Proszę o sugestie czy zmierzam we właściwym kierunku (sprzętowo).
2. Sprzęt ma być praktyczny, sprawdzony, funkcjonalny (Czy może z komunikacją bezprzewodową pokroju Sanyo PLC-WXU700) bądź są inne super biznesowe rozwiązania)
3. Generalnie sprzęt ma na siebie zarabiać zatem powinien być w miarę niezawodny i przekładać się na w miarę niskie koszty eksploatacji (bardzo ważne)
4. Gdzie kupować, czy u dystrybutorów w polsce, za granicą,
5. Jaki sprzęt dodatkowy jest niezbędny (po krótce chociaż)
6. Nie trzymam się sztywno wymienionych producentów, niekiedy trafiają się modele wyróżnione nagrodami, opiniami użytkowników, sprawdzone i takich właśnie szukam

czasu mam niewiele a chciałbym przygotować temat należycie..

Dzięki za wszelkie info
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dobre tory. Zacznij od Sanyo - ma extra notowania .
Gwarancja Polska
Lepiej od polskiego dystrybutora.
Napisz na priw do steeze
 
Do góry