WOW - OLE ... OLED !!! Samsung Super Oled TV 55" wkrótce w sprzedaży.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Według najnowszego raportu Samsung rozpocznie sprzedaż swojego 55-calowego telewizora OLED w Wielkiej Brytanii już wiosną tego roku.
Zapowiada się gorąca wiosna tego roku.
020__MG_2106.jpg


Samsung 55 calowy Super OLED TV posiada wbudowaną kamerę do obsługi gestami, posiada mikrofon do obsługi głosem, ale posiada też pełne wyposażenie Smart T łącznie z przeglądarką internetową co stwarza że na rynku znajdzie się kompletnie wyposażony najlepszy telewizor który do tej pory został wyprodukowany.
016__MG_2125.jpg


Wow - brawo Samsung za przyśpieszenie.
Czekamy z niecierpliwością na model Golden Sampl - czyli model testowy.

geeky-gadgets
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Na teście wyjdzie bankowo cud malina :) a największej wady tej technologii i tak się nie sprawdzi, czyli żywotności. Myślę jednak że osoby przy pieniądzach będą miały ochotę na kupno tego tv, najwyżej kupią 2 :). Już oczami wyobraźni widzę te recki na portalach tv... wszystkie będą zaczynać się od słów OCH, ACH :)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Nie ma co wybiegać w przyszłość za daleko, wpierw serie telewizorów firmy Samsung ES8000 i ES7000,
a w dalszej kolejności dopiero telewizory oled firmy Samsung.
Taka będzie kolej rzeczy.:roll:

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja myślę że będzie to nie zależne. To są zupełnie inne grupy docelowe.
Oczywiście że będą zachwyty.
Wiele widziałem modeli ale ten jest zachwycający i jakością i wyglądem i możliwościami.
 

promyk79

New member
Wygląda bardzo fajnie . Jakby był jedynie gustowną ramką na zdjęcie dużego formatu :).

Obsługa poprzez gesty ten patent jakby ściągnięty z microsoftu , bo przecież tak przy pomocy xbox-owego kinect-a można obsługiwać dashboard konsoli.

Fajny pomysł z odpowiednim oprogramowaniem można już z takiego telewizora zrobić domowego szpiega przekazującego po necie dźwięk i obraz z wbudowanych gadźetów.
Technologia do przodu kosztem prywatności .

W rzeczy samej to tak z przymrużeniem oka oczywiście bo jakby tak na to popatrzeć to cała elektronika która nas otacza mogłaby posłużyć do inwigilacji.
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
S Z O K !!!
na to liczyłem, że będzie super przyśpieszenie.
Chodzi, żeby "japy" nie zdążyły na ten pociąg.

Teraz czas na deklarację LG.
 
Ostatnia edycja:

promyk79

New member
ekran dotykowy ? czy nie ? ja nie widzę żadnego przyspieszenia wszystkie technologie zawarte w tym TV testowaliśmy już i w komputerach i telefonach i w konsolach .... nie ma szoku jest zebranie tego co już jest do kupy ale też nie do końca.
 

promyk79

New member
niech tak coś skośnoocy od siebie dodadzą a nie kopiują już dawno powstałe technologie , gdzie tu jest kreatywność ....? szok byłby jakby coś wkońcu sami wymyślili .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Polak kiedys bedzie zachwycony czy chociazby zadowolony z tego co sie oferuje ....? chyba nie dozyjemy takich czasow..... kolego co maja zrobic od siebie gwiazdke z nieba dolozyc i gdzies na srodek panelu ustawic zeby swiecila i nie trzeba bedzie ambilightu czy oswietlenia domowego ? Pomysl daja to co jest w miare sprawdzone tak zeby sie nie okazalo ze zaraz kolejka ludzi bedzie do serwisu i znowu beda ludzie wtedy psioczyc ze szmelc itp. Niech zrobia dobrze to co jest molziwe na teraz i niech bedzie to trwale a naprawde bedzie duzy skok w porownaniu do tego co daja ledy na chwile obecna.
Lolek
 
Do góry