Witam

Nessus

New member
Witam wszystkich na forum i od razu dziękuje wszystkim użytkownikom :)
Jestem czytelnikiem tego forum od dłuższego czasu i wiedza tu zawarta pomogła mi podjąć decyzji, jaki telewizor kupić.

Wybór padł w końcu na Panasonica TH-50PV70PA, chociaż z decyzją zmagałem się kilka miesięcy, budżet na zakup też mi zmieniał - mętlik w głowie chwilami miałem zupełny.
Rozważałem początkowo LCD Sharpa - 46 cali full HD. Jednak poźniej nastąpiło obcięcie budżetu i już prawie, prawie kupowałem 42 calowego LCD full HD - 2 modele wchodziły w grę LG i Philips.
Ale w końcu stanęło na tym, ze rozmiar jednak ma znaczenie i finalna decyzja padła na 50'' plazmę. Nie miałem kasy na 50 cali full HD, poza tym przerażał mnie pobór prądu... (i tak moje nowe cudo pożera 360 W).

Oczywiście to wierzchołem góry lodowej dylematów, które miałem (LCD vs Plazma, czekac aż stanieje vs kupic i się cieszyć już teraz itd.) ale w końcu powiedziałem sobie dość - i od piątku jestem szcześliwym posiadaczem mojego drugiego już Panasa :)
W sobote dodałem do tego Cyfre+ HD.
Na razie jeszcze nie katuje plazmy, docieram, ale bez przesady. I uważam, żę dobrze wybrałem: 50 cali to dokładnie tyle ile potrzebuje. I jakość telewizora całkowicie spełnia moje oczekiwania.


Dobra, wyszło troche przydługie powitanie. No, w każdym razie teraz już jako nie tylko czytacz, ale także dyskutant postaram się wnieść coś ciekawego do dyskusji na forum. Chetnie też odpowiem lub spróbuje pomóc osobom zainteresowanym plazmą oraz innym sprzętem, który posiadam :)
 
Do góry