Wieszak do Panasonic 42" PY70P

marekor

New member
Mam pytanie dotyczące wieszaka do w/w plazmy.Po namysle i aranżacji przez zonę,zapadła decyzja,że jednak będzie wisiał na scianie.Tylko mam teraz problem ze znalezieniem wieszaka,który by pasował do tego modelu(szeroki rozstaw otworów-tak mi się przynajmniej wydaje).TV jeszcze nie ma w domy więc nie mogę zmierzyć.Może ktos poda jakieś propozycje(solidnie i niedrogo) najlepiej z własnych doświadvczeń z tym modelem.Nie mogłem znaleźc na forum odpowiedzi.
 

marekor

New member
wieszak ponownie

Ponawiam pytanie.Zmierzyłem rozstaw otworów w TV-66x32 cm,ale jakie śruby to nie mam zielonego pojęcia.Nic na ten temat w instrukcji.Nawet gwintu nie widać,pewnie głęboko?Napiszcie jak powiesiliście swoje tv.
 

piotdz

New member
Cześć,
Ja powiesiłem 42PV700 na uchwycie firmy Vogels
EFW 6305.
Uwaga na sprzedawców, mnie trochę wprowadzili w błąd, 6305 nie był rekomendowany przez Vogels dla mojej plazmy (700ka szeroka na dole) ale dałem radę ;) choć łatwo nie było.
Najlepiej wejdź sobie na stronkę: http://www.vogels.com/pages/consumer/flatscreenfitter.aspx?brand=45&type=21&size=42&range=false
wybierz TV i pooglądaj pasujące uchwyty.
Vogels daje poza sporą paczką śrub zestaw dedykowany dla Panasonic Viera i Sony Bravia.

pozdrawiam,
Piotr
 
Do góry