więcej wyjść hdmi?

modyf

Member
Czy zna ktoś urządzenie (może kabel?) które zwiększy ilość wyjść hdmi??? mam tylko jedne w laptopie a chciałbym mieć podłoczony i monitor i tv po hdmi. Jest na to jakaś szansa? trochę szukałem, ale widzę tylko same switche które zwiększają ilość wejść...
 

JackS.

New member
Bez reklam
Czy zna ktoś urządzenie (może kabel?) które zwiększy ilość wyjść hdmi??? mam tylko jedne w laptopie a chciałbym mieć podłoczony i monitor i tv po hdmi. Jest na to jakaś szansa? trochę szukałem, ale widzę tylko same switche które zwiększają ilość wejść...
Nie szukaj wśród switchy, czyli przełączników, tylko wśród splitterów, czyli rozdzielaczy.

W mojej stopce znajdziesz jeden z nich. Rozdzielacze są dużo bardziej skomplikowanymi (i w związku z tym droższymi) urządzeniami niż switche, bo nie przekierowują jednego strumienia do jednego odbiornika, tylko muszą rozszyfrować przychodzący strumień, a potem wysłać ponownie zaszyfrowane strumienie do wszystkich odbiorników. Każdy ze strumieni musi być zaszyfrowany przy pomocy kluczy HDCP konkretnego odbiornika.
 
Do góry