Wharfedale seria Evolution 2

KwaK-0

New member
Witam

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z serią Evolution 2. Ja właśnie słuchałem podstawkowych 10 i zrobiły na mnie naprawde duże wrażenie. Na 30 jestem umówiony we wtorek. Zobaczymy. Ale czy jest tu jakiś użytkownik tych kolumn. Jak dają radę w kinie (30 + 10 + center)? Czy jest duża różnica w dzwięku w porównaniu do serii Evolution? (w cenie jest niewielka :)
Dzięki za odpowiedź
 

mihau1971

New member
Jestem właścicielem takiego zestawu, ale czekam na ampli (rx-v1800) :] Niestety nie powiem Ci jak działają w kd, bo słuchalem ich tylko w sklepie w stereo. Dla mnie sa po prostu ładne i graja naprawde super. Jesli chodzi o cene to wyrwalem evo2-30 + evo2-10 + evo center (5 kolumn) za równe 4 tys. (wyprzedaz i targowanie). Nowe z gwarancja 2 lata. Ale jak podłącze to i tak pewnie zrobia na mnie wrazenie, bo dawno nie sluchalem kina z prawdziwego zdarzenia:]
pozd zastanawiam sie tylko nad subem i dodatkowymi głośnikami jak tył lub presence... napisz gdzie jest Twoj sklep.
 
Ostatnia edycja:

KwaK-0

New member
Kurcze to trochę ci zazdroszczę, bo cena niezła. Ja oglądałem je Studi Hi-Fi w Katowicach. Może jak wezmę z ampli to jeszcze trochę urwę. I przymieżam się w ogóle do 8-mek na tył zamiast 10 (niestety fundusze)
 
Do góry