Wharfedale Obsidian 600 - czy wystarczą?

maku19

New member
Witam,
Od pewnego czasu śledzę to forum w poszukiwaniu pomysłu na zestaw kina domowego - z jednej strony chciałbym je używać w pokoju ok 27 m2 , który jest otwarty na inne pomieszczenia, z drugiej strony mojej żonce nie podobały się duże głośniki stojące, z trzeciej zaś raczej nie chciałbym wydawać ponad 4k na kino domowe. Ten impas trwał przez dłuższy już czas, zwłaszcza że ja po lekturze tego forum nie do końca byłem przekonany czy chce plastikowe zestawy nawet tutaj proponowane. No i właśnie być może impas został przełamany, wczoraj byliśmy w sklepie 'nie dla idiotów' i usłyszałem, że te (z tytułu) mogły by być (wizualnie-kolor wenge), cenowo tez wydaje sie ze mogły by byc, tylko jest kilka pytań:
1. czy wystarczą do takiego pomieszczenia (gdyby dobrać jeszcze sub)
2. jaki amplituner byłby do nich najlepszy (denon 1713 czy onkyo 579 lub 515)
3. jaki sub do nich dobrać? czy są z tego samego zestawu , jeżeli nie to co by pasowało
4. czy w podobnej cenie to są jednak dobre plastiki dostane, które tak samo zagrają?

zestaw by służył do oglądania filmów, tv, podpiąłbym też ps3, odsłuch muzyki ma znaczenie drugorzędne

pozdrawiam i dzięki
Marek

podbijam temat,
Czy nie ma kogoś kto mógłby podzielić się wiedzą na temat tych głośników?
jak uważacie co byłoby lepsze - te obsydiany czy hkts 60bq?

pozdrawiam
Marek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym jednak plastiki sobie odpuścił.
Onkyo 579 + Wharfedale Obsidian 600 + sub Jbl ES 150P lub Jamo 360.
lub zestaw Onkyo 579 + Jamo S 608 HCS3 + Sub 360
 

maku19

New member
ok, czyli kolumny juz jasne (nie plastiki), a jeszcze jaki sub by pasował do takiego pomieszczenia - ze zalezy mi głownie na filmach, więc sub by sie przydał
 
Do góry