WD TVHD mediaplayer czy Asus O!Play ?

patras1

New member
witam,
mam prosbe, chcialbym kupic ktorys z tych odtwarzaczy. Czytalem chyba wszystko o tych playerkach na tym forum, ale nadal nie jestem zdecydowany co do ktoregos z nich. Prosze o porade, moze ktos z was mial ten sam problem?

pozdr
 

tomaj28

New member
Ja się zdecydowałem na WD-eka, co prawda trochę intuicyjnie (do niedawna nawet nie wiedziałem,że takie twory istnieją) ,ale nie żałuję. W zasadzie wszystko czyta ładnie i płynnie, you tube, radyjko internetowe itp.itd
Jak jesteś niezdecydowany, to może to forum Cię przekona Polskie forum WDTV • Strona główna .
Tu masz opinię laika, poczekaj jeszcze na fachowców;)
Pozdro.
 

patras1

New member
mysle ze oba sprzeciki sa sobie rowne, jednak Asus jest na ta chwile tanszy od WD Live, i to chyba zawarzy na mojej decyzji..
 

morzin123

New member
Oba playerki sa bardzo dobre zarówno Wd jak i Asus. Gwarantuje Ci że czy kupisz pierwszego czy drugiego będziesz bardzo zadowolony.

jesli ktos chce podaje link do strony na ktorej jest recenzja Asusa O!Play

Owszem recenzje są i to kilka na necie do tego jeszcze na youtube, jednak niektóre sa bardzo stronnicze. No i do końca nie są wiarygodne. Dlaczego? Bo musiały by być robione na tych samych plikach testowych, a nie na tym co ktoś sobie tam gdzies wyszpera z internetu. Dlatego bardziej trafnym porównaniem jest to które podał wa2.
Ale z drugiej strony dowodzi ono tylko tego że podzespoły WD-eka są bardziej wydajne niż Asusa, ale czy to dla zwykłego uzytkownika cos znaczy? Na jednym i drugim chodzą filmy HD bez przycinek, więc z avikami też nie powinno być problemu i nie ma.

Mi osobiście bardzo podoba sie menu w Asusie.
 

wa2

New member
@morzin123
Szata graficzna możne być... różna :smile::smile::smile:
prev10.jpg


2i880vq.jpg


prev10.php
MainMusic.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry