WD Tv Live pytanie

dolby10

New member
Witam , moze ktos mi wytlumaczyc o co chodzi w tym, otoz mam podloczony odtwarzacz hd wd tv live pod 100 hz lcd, jak ogladam film w full hd , sprawdzam rozdzieloczosc to sie zgadza ze jest 1080p ale wyskakuje 60 Hz a nie 100. Niema zadnych ustawien do tego, chcialbym sobie poogladc jakies mecze czy filmy z efektami w 100hz a niemoge, moze ktos pomoc lub wyjasnic o co chodzi??
 

edi730

New member
Przeczytaj swój post z zrozumieniem !!! a zesrasz się ze śmiechu:) Kolego czytaj i jeszcze raz czytaj !!! Podstawy a dużo tego na forum !!!
 

dolby10

New member
Przeczytaj swój post z zrozumieniem !!! a zesrasz się ze śmiechu:) Kolego czytaj i jeszcze raz czytaj !!! Podstawy a dużo tego na forum !!!

ok , moze jestem laikiem niewiem jak zaczac nawet szukac, nie orietuje sie zabardzo w temacie hz , hd itp, wiem tylko ze w obrazie 100hz powinno byc bez szumow i bez zaklucen czy moze niemam racji?
 

edi730

New member
Nie masz racji... Jazda do czytania!
To nie chodzi o szumy i zakłócenia tylko o płynność wyświetlania.
Ale na wstępie żebyś się nie martwił: jeśli twój tv jest 100hz to masz to 100hz i nie doszukuj się usterki, ale możesz być rozczarowany standardem :) no to do czytania...
 
Ostatnia edycja:
Do góry