wasze opinie 47LH3010 czy 47LH3000

leoo

New member
makro2000 napisał:
Proszę o opinię użytkowników tych modeli. Zamierzam kupić taki TV w najbliższych dniach. Dziękuję bardzo:)
Ten LG jest jak najbardziej godny polecenia, ma dobrą geometrię obrazu, ma wysoki kontrast dyn. dużo portów hdmi i dobrą relację ceny do jakości.
Można go dostać w niezłych pieniądzach. Na kuptv.pl widziałem w niezłej cenie.A na ceneo pewnie jeszcze taniej...
 

maruco

New member
w sumie to różnią sie one tylko nieznacznie i tylko wyglądem, także decyzja zależy tylko od yego który z tym LG bardziej ci sie odoba :)
 

VANT

New member
makro2000 napisał:
Proszę o opinię użytkowników tych modeli. Zamierzam kupić taki TV w najbliższych dniach. Dziękuję bardzo:)

zdecydowanie polecam tego LH...sam byłem przed dylematem dużego tv i już jechałem po plazme samsunga ps50b551, ale na miejscu po podłączeniu swojego tuneraHD z filmem fullhd wysokiej jakości zdecydowałem się na LG...nie ze względ na to że obraz był lepszy, tylko ze wzgledu że nie był nic gorszy, a nawet był minimalnie ostrzejszy...no i miernik poboru mocy były zdecydowanie za LG....140W vs nawet 291W...
Co więcej jechałem po plazme i byłem zdecydowany na nią na 99%, ale wróciłem z LG 47LH3000.
Matryca S-IPS w LG spisuje się rewelacyjnie...kolory są żywe, a ostrość zachwycająca...nie wierzyłem że kiedykolwoek to powiem bo zawsze byłem plasma fan...
No i gwarancja 5lat za friko to też nie byle co...
 
Ostatnia edycja:

Wilczy

New member
VANT napisał:
zdecydowanie polecam tego LH...sam byłem przed dylematem dużego tv i już jechałem po plazme samsunga ps50b551, ale na miejscu po podłączeniu swojego tuneraHD z filmem fullhd wysokiej jakości zdecydowałem się na LG...nie ze względ na to że obraz był lepszy, tylko ze wzgledu że nie był nic gorszy, a nawet był minimalnie ostrzejszy...no i miernik poboru mocy były zdecydowanie za LG....140W vs nawet 291W...
Co więcej jechałem po plazme i byłem zdecydowany na nią na 99%, ale wróciłem z LG 47LH3000.
Matryca S-IPS w LG spisuje się rewelacyjnie...kolory są żywe, a ostrość zachwycająca...nie wierzyłem że kiedykolwoek to powiem bo zawsze byłem plasma fan...
No i gwarancja 5lat za friko to też nie byle co...

Mam dokładnie taki sam dylemat, jestem prawie zdecydowany na ps50b650 ale obawiam się o powidoki i wypalanie. Po prostu nie chcę się stresować. Narazie i tak będę ogladał filmy hd mkv ma moim WD live a w niedalekiej przyszłości sprawię sobie telewizję N. Zgłupiałem....:niewiem:
 

VANT

New member
Wilczy napisał:
Mam dokładnie taki sam dylemat, jestem prawie zdecydowany na ps50b650 ale obawiam się o powidoki i wypalanie. Po prostu nie chcę się stresować. Narazie i tak będę ogladał filmy hd mkv ma moim WD live a w niedalekiej przyszłości sprawię sobie telewizję N. Zgłupiałem....:niewiem:

hehe jak widzisz miałem dokładnie to samo....pojechałem już po plazme samsunga a wróciłem z LCD LG....
Wybór nalezy do Ciebie...u mnie ogląda się wszystko i nieraz przez pół dnia idzie jeden kanał, a nie mam zamiaru dodatkowo pilnować aby mi się cośtam nie wypalało....
odtwarzanie divx hd i mkv hd u mnie odblokowałem sobie bardzo prosto i wszystko śmiga bardzo fajnie, tak że jestem zadowolony z wyboru.
Co do samego b650 to imo nie warto , ajk już to b550 i w menu serwisowym przestawiasz na model b650 i masz wszystko to samo....wiem bo badałem dokładnie temat przed wyborem TV.
 
Ostatnia edycja:

maruco

New member
w tym przedziale cenowym w jakim znajduje sie ten TV to rzeczywiśce wybór chyba najlepszy, ja osobiście wybrałem LH5000, ale głównie dlatego ze ma usb i 200Hz a dużo na PS3 gram i sie przydaje dobre odswiezanie :)
 
Do góry