Wasze doświadczenie w czyszczeniu.

georing

New member
Chodzi mi o to, aby każdy, kto może podzielił się swoim doświadczeniem i doradził. Osobiście jestem zaskoczony delikatnością obudowy mojego panasonica. Do wytarcia użyłem szmatki dołączonej przez producenta i niestety mam już porysowaną obudowę... szkoda, bo mimo iż nie widać tych rys nie przyglądając się po odpowiednim kątem do światła, to są i psują mi radość z plazmy. Proszę, więc o poradę czym czyścić obudowę(niestety mam parę paluchów na niej) oraz samą szybę. Wiecie może też ile kosztuje nowa obudowa?;) Model mojego telewizora to P42G10E.
 

georing

New member
Też jestem zaskoczony, teraz testuje szmatki na stojaku, bo go nie używam i używać nie będę, ale jest już cały w rysach od tych testów. Jeśli chodzi o ten fakt to panasonic się nie popisał :(
 

pionaj

New member
szmatka załączona do mojego panaska jest mięciutka i przypomina dobrej klasy szmatki do czyszczenia okularów
żona pucuje nią tylko ramkę, od początku i nie mam na niej jak na razie najmniejszej ryski :)
 

damineo

New member
pionaj napisał:
damineo
mówimy tu o czyszczeniu ramki a nie ekranu :)



do ramki nadaje sie to jak najbardziej...mam lcd philipsa gdzie ramka swieci sie jak psu ... wiec jak najbardziej jest to produkt do tego, jak i wspomniany lapek firmy HP pavilion ,gdzie obudowa jest praktycznie cala pokryta swiecacym plastikiem - aczkolwiek uzywam szmatki z 100% bawelny.:)
 

georing

New member
damineo napisał:
polecam dobrej jakosci zestaw szmatka i plyn w spryskiwaczu firmy "monster" uzywam do lcd-ka jak i laptopa...
Możesz podać dokładną nazwę? :) Szukałem w internecie i raczej ciężko dostać produkty tej firmy w Polsce.
 
Do góry