Viera Link + KD Samsung lub Lg ?

eclip

New member
Witam,
czy może ktoś wie jak się sprawuje zestaw TV Panasonic S10 z kinem Smamung (HT-C5900 HT-C5530 HT-C5550 HT-C5500 HT-C7200 HT-C6800 HT-C6930W HT-C6730W)
lub Lg (HT905TA HX995TZ HLB54S HB905PA HB965TZ) chodzi o system viera Link (hdmi-cec) ?
Czy współpracują ?
Czy można wł/wył , pogłaśniać pilotem od TV ?

Zapytałem Samsunaga i Panasonica, Pansonic nie odpowiedział a Samasung:
"...Firma Samsung nie gwarantuje pełnej kompatybilności produktów z
produktami innych firm..."

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

bramarz

New member
Kłania sie instrukcja, Viera link działa tylko ze sprzetem Panasonic który jest wyposażony w tą funkcje i posiada dedykowane gniazdo HDMI , Samsung ma coś podobnego ale też współpracuje tylko ze sprzętem samsunga,
 

eclip

New member
Witam,
znam z forum przykład że Panasonic świetnie współpracuje z dekoderem Technisat i kinem Panasa, jednym pilotem od dekodera włącza dekoder ten włącza TV a ten włącza KD.
Porozumiewają się przez HDMI-CEC i jest to również opisane w instrukcji.

Pozdrawiam.
 

bogaty

New member
Bez reklam
Witam,
znam z forum przykład że Panasonic świetnie współpracuje z dekoderem Technisat i kinem Panasa, jednym pilotem od dekodera włącza dekoder ten włącza TV a ten włącza KD.
Porozumiewają się przez HDMI-CEC i jest to również opisane w instrukcji.

Pozdrawiam.
U mnie też to działa włączę Amplituner, następnie włącza się BD i TV.
 

eclip

New member
Witam,
z instrukcji Panasonica
:
"...Funkcje Viera Link mogą być dostępne nawet w przypadku sprzętów innych producentów obsługującego HDMI_CEC."

Pozdrawiam.
 

Packard

New member
Mój Panasonic TX-L.... obsługuje za pośrednictwem Viera link -PS3 (sony) ciekawi mnie również czy obsługiwałby kamere (sonyCX260VE) jeśli ktoś coś wie...?
 
Do góry