Używany amplituner

bartekks

New member
Witam, szukam używanego amplitunera do ok. 300 zł, jako rozwiązanie tymczasowe. Głównie do słuchania muzyki z yt oraz spotify. Zastanawiam się nad stereo denon dra 455,425 lub 5.1 avr 700 i 900. Proszę o jakieś porady ;) napędzać będzie głośniki Boston Acoustic Soundwave xs 2.1
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jak glownie do muzyki to po co amplituner ? Dobry wzmak i 2 kolumny frontowe. Amplituner nie da ci tej jakosci w stereo co wzmak.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Tak wszyscy kochaja tunery ? Kurde ja juz nie pamietam kiedy tunera uzywalem....

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

bartekks

New member
No niestety ;) kobity nie przekonasz, malo tego wszystko ma byc w jednym bo miejsca na szafce nie ma ;). Takze jakies sugestie ktos ma?;)
 

MKa11

New member
Jak przejściowe to bierz co tańsze, żeby wkurzało (bo prowizorki potrafią być długowieczne) i kup później właściwy sprzęt. W sumie mogę swojego jednego pionka sx-702 puścić po taniości, ale mógłby przypadkiem przypalić te głośniczki ;)
 

bartekks

New member
Jak przejściowe to bierz co tańsze, żeby wkurzało (bo prowizorki potrafią być długowieczne) i kup później właściwy sprzęt. W sumie mogę swojego jednego pionka sx-702 puścić po taniości, ale mógłby przypadkiem przypalić te głośniczki ;)

Hmm czy ja wiem, zalecana moc wzmacniacza na te głośniki to od 10 do 100W takze nic by im sie nie stalo bo ty masz 80W :p
 
Do góry