utwierdzenie w przekonaniu ; ]

c24rny

New member
Witam, przy wyborze przedewszyskim kierowalem sie wielkoscia.. od razu zaznacze ze siedze jakeis
2-2.5m od tv moge sie przesunac max do 2.7-3m.
mialem wczesniej 42 calowego LCD firmy LG niestety jakosc programow SD zwlaszcza AXN pozostawiala
wiele do zyczenia, moze to kwestia owego LCD firmy LG, generalnie po roznych testach (ps3) stwierdzilem,
ze 42 to za malo. nie mam wielkiej presji na kupno tv wiec troche czytalem..
Na poczatku wybor padl na LG 50PK760 ale przez kiepska dostepnosc musialem odlozyc zakup,
przebrnalem tez przez LG350 ale dalem sobie spokoj.. pozniej LG PK550 (ma juz THX)
do teraz o nim mysle ale troche poczytalem i chyba 50cali to za duzo jak na 2.5-2.7m
od poczatku tez myslame o panasoniku myslalem na poczatku o 46s20(przystepna cena) ale niestet brak
jakichkolwiek 'ficzersow' nie mowiac o THX. myslalem tez o 46g20 ale troche drogi..Tym bardziej
ze pojawily sie nowe modele dla tego moj wybor padl na Panasonika 46g30. cena na dzisiaj kolo 3700
na allegro. konkurent dla niego to samsung d5500. co wybrac ? a moze cos innego?
zaznacze ze przedweszystkim zalezy mi na malym input lagu w ps3(mw2)
mozliwosc podlaczenia pendive'a z np filmem

Odległość od ekranu - ok 2.7
Jaki masz obecnie telewizor - LG 42 LCD
Jakie programy najczęściej oglądasz? - info.
Nasłonecznienie - reguluje roletami, zazwyczaj slysze "ciemno tu u ciebie.."
Więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? - wieczorem
Preferowana wielkość telewizora? 46-50
Preferowana marka? -LG, Panasonic
Jakie urządzenia będą podłączone? dekoder c+ sd, (ew N), PS3
Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 50tv 50 ps3
Siedzisz na wprost czy również z kątów bocznych? fotel na wprost, 2 sofy prostopadle po bokach - dlatego plazma
Telewizor ma mieć wifi? musi miec dostep do neta
Ma czytać przez USB filmy? koniecznie musi to priorytet przy wyborze
Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? bez ograniczen
Jaki masz sygnał? jest c+ moze byc n
Ile programów HD? teraz jest 0 ale bardziej zalezy mi na ps3 i maly input lag
Ile godzin dziennie ma grać telewizor? ok 4
Ile osób zasiada przed telewizorem? 1
Ma stać czy wisieć? Wisieć,
Przedział cenowy: do 4k, 3d mnie nie interesuje
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
ja mam podobną odległość do ekranu i na pewno jeśli zmienię to obecny 46' na 50'
SD wygląda w porządku a mam Panasonica, LG odbiera ładniej taki sygnał więc nie podejrzewam aby było źle przy 50', najważniejsze - do gier 50' to minimum z takiej odległości, u mnie na 46' często napisy są zbyt małe aby coś przeczytać
 
Do góry