ustawienie koloru zielonego

RYSZARD44

New member
Proszę o informacje czy można ustawić kolor zielony tak , aby podczas oglądania np.meczów piłkarsich rozróżniane było każde źdżbło trawy a nie tak jak teraz obraz zielenie jest rozmazany. Próby ustawienia koloru na planszy BUROSCH nie dają rezultatu kolory zielone ze środka planszy są praktycznie takie same. Proszę o odpowiedź. TELEWIZOR TOSHIBIA 47VL963
 

Karpaj

New member
Bez reklam
zmniejsz w ustawieniach trochę poziom koloru, a zwiększ poziom odcieniu. I wejdź w ustawienia zaawansowane - cloud master - i tam możesz pobawić się dokładniej kolorem zielonym.

PS : Ale najlepszym wyjście będzie zrobienie kalibracji obrazu.
 

Jacenty68

New member
Proszę o informacje czy można ustawić kolor zielony tak , aby podczas oglądania np.meczów piłkarsich rozróżniane było każde źdżbło trawy a nie tak jak teraz obraz zielenie jest rozmazany. Próby ustawienia koloru na planszy BUROSCH nie dają rezultatu kolory zielone ze środka planszy są praktycznie takie same. Proszę o odpowiedź. TELEWIZOR TOSHIBIA 47VL963
Mam problem z wyborem TV.
Interesuje mnie co skłoniło, przekonało Ciebie do zakupu tego TV?
Interesuje mnie również jak oceniasz działanie tego sprzętu, jego mozliwości, wierność przekazu w innych sytuacjach niż ta o której piszesz w tym poście.
Czy kupiłbyś go, gdybyś miał wybierać pośród innych?
Jeśli nie, to który?
 
Do góry