Usługa Panasonic + instalacja

jachoo147

New member
witam,
znalazłem na stronie Panasonica oferte instalacji telewizora na scianie...

Produkty - Telewizory VIERA - Przegląd - Panasonic + instalacja - Panasonic Polska

Jako, że ciągu 2-3 dni bede posiadaczem plazmy 50gt30e chciałbym dowiedzeć się czy warto skorzystać z tej oferty?

Instalacja 50" plazmy z wieszakiem uchylnym AR-08 wyniosłaby mnie 335pln. (w tym oczywiście wieszak)
W usługę wchodzą następujące czynności:
a) montaż wieszaka na pionowych elementach konstrukcji budynku,
wykonanych z materiałow zapewniających pełną wytrzymałość
mechaniczną wykonanego montażu (wysokość montażu wieszaka licząc
od poziomu podłogi do jego dolnej krawędzi nie może przekraczać 2 m),
b) montaż odbiornika TV na zainstalowanym wieszaku,
c) dołączenie przewodow sygnałowych należących do Zamawiającego oraz
uruchomienie odbiornika TV,
d) wykonanie połączeń z pozostałym sprzętem AV (tylko w przypadku
sprzętu Panasonic, przewody połączeniowe po stronie Zamawiającego),
e) uruchomienie zainstalowanego zestawu,
f) usunięcie zabrudzeń powstałych w wyniku instalacji (np. posprzątanie
kawałkow tynku, odkurzenie powierzchni znajdującej się w bezpośredniej​
bliskości miejsca wiercenia, itp.).

Co o tym sądzicie??


instalacja z wieszakiem uchylnym: AR-08
335​
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
samemu taniej Ci to wyjdzie zdecydowanie a montaż to pikuś, no chyba że masz kasy i jesteś wygodnicki nie mając pojęcia o wierceniu i montowaniu kołków to można skorzystać hehe :p :)

Ja nie zajmując się takimi robotami, mają ściany z cegły co jest chyba najgorsza powierzchnia do montowania takich wieszaków bo można trafić na fugę a jeśli się trafi to trzeba coś wykombinować i dałem sobie świetnie rade hehe
 
Ostatnia edycja:

ranczo

New member
Bez reklam
Była kiedyś tak promocja Instalacja + wieszak za darmo, z której to skorzystałem.
nie dajcie się zwariować wieszak uchylny kosztuje 1oo zeta, do tego sześć dziur w ścianie i sześć kołków nie uzasadnia takiej ceny, no chyba że jesteśmy wygodni i mamy parę zeta do wyrzucenia.
 

al-aksa

New member
a ci co chcą trzysta jaką dadzą Ci gwarancję? na co? że tv wytrzyma na ścianie przez okres swojej gwarancji czyli 2 lata? :D daj spokoj..ja wyznaję zasadę jak sam nie mogę to biorę lepszego od siebie, ale też nie tak żeby stracić dwie stówy w tym wypadku... za stówkę znajdziesz budowlanego speca na pewno
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli masz ścianę z płyty gdzie nie trafiasz na żadną fugę to ja w ogóle nie widzę problemu co fachowiec może zrobić lepiej od Ciebie bo ja nie rozumiem wiercisz, wbijasz kołki w otwory przykładasz wieszak i skręcasz do bólu aż śrubokręt bądź wkrętarka stanie inaczej nie można tego zrobić chyba ze fachowiec jeszcze odprawia jakieś modły na koniec hehe. Potrzebna wiertarka, wiertło dopasowane do kołka młotek do wbicia kołka, wkrętarka bądź śrubokręt i tyle
 

xeo151

New member
Bez reklam
Jak ktoś, się nie czuje na siłach to lepiej wziąć fachowca, niż rozwalić TV za grube pieniądze.
 
Do góry