USB 3.0 vs Toshiba TL939/Panasonic ST60

kinky

New member
Witam!

Trafiłem na tani PenDrive 16 GB USB 3.0, już miałem kupić i...

Czy USB 3.0 będzie kompatybilne z Toshibą lub Panasonicem (jak w tytule), w sensie można z niego oglądać filmy, zdjęcia itp, tak jak to jest normalne we współczesnych tv z USB 2.0?

Czy obsługują tylko USB 2.0, nie mogę takiej informacji znaleźć w instrukcji obsługi?
 

SDman

Banned
Witam!

Trafiłem na tani PenDrive 16 GB USB 3.0, już miałem kupić i...

Czy USB 3.0 będzie kompatybilne z Toshibą lub Panasonicem (jak w tytule), w sensie można z niego oglądać filmy, zdjęcia itp, tak jak to jest normalne we współczesnych tv z USB 2.0?

Czy obsługują tylko USB 2.0, nie mogę takiej informacji znaleźć w instrukcji obsługi?

Witam,
50ST60 bez problemu obsługuje 3.0 nawet dysk 2,5 1TB Seagate 3.0
Wczytuje ok. 500-700tyś plików ok. 1min 15s. i gotowy do działania.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

kinky

New member
Mam 42ST60, ale to chyba nie robi różnicy jak myślę.
A Toshiba TL939, zadziała USB 3.0? Chcę kupić tego PenDrive rodzicom. Ale mogę kupić sobie skoro działa na ST60 ;-)
 

kinky

New member
Dzięki za info, kupuję więc USB 3.0 do Panasa i czekam na odzew kogoś kto zna się na Tośce ;-)

Dostałem odpowiedź od Panasonica:"Szanowny Panie,
dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic.
Uprzejmie informujemy, że st60 nie obsługuje usb 3.0.
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do ponownego kontaktu."
I teraz już nie wiem...?



 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
Dzięki za info, kupuję więc USB 3.0 do Panasa i czekam na odzew kogoś kto zna się na Tośce ;-)

Dostałem odpowiedź od Panasonica:"Szanowny Panie,
dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic.
Uprzejmie informujemy, że st60 nie obsługuje usb 3.0.
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do ponownego kontaktu."
I teraz już nie wiem...?




Bo ST60 ma wtyk usb 2.0, są oczywiście tv z wtyczką 3.0. Ten tv TV obsłuży taka pamięć ale w zakresie prędkości do usb 2.0.
 

Rafal7

Banned
co do pendriva to bym był spokojny że go tv będzie widział,gorzej by było z dyskiem twardym ,różnie to bywa z zasileniem takiego dysku przez tv.
 

kinky

New member
Witam,
bzdura stulecia, kto tam pracuje, ST60 stoi na półce i śmiga z 1TB dysku USB 3.0.
Zaufaj specjaliście :)

Pozdr.

Chyba wyślę link tej dyskusji do Panasonica, ciekawe co powiedzą na to, że ST60 potrafi więcej niż oni wiedzą ;-)
Najprościej będzie po prostu kupić i sprawdzić, a że cena za 16GB USB 3.0 jedyne 35 złociszy to nie nadwyręży kieszeni.
 

psiaja

Member
Witam,
bzdura stulecia, kto tam pracuje, ST60 stoi na półce i śmiga z 1TB dysku USB 3.0.
Zaufaj specjaliście :)

Pozdr.

Dzieje się, tak, ponieważ USB 3 jest kompatybilne (jest w stanie pracować) z gniazdami USB 2. Twój Panas posiada USB 2 i dzięki temu wstecznemu dopasowaniu, Twój magazyn pamięci pracuje z Twoim telewizorem, tylko, że z niższą prędkością (w porównaniu, którą teoretycznie może osiągnąć na właściwym gnieździe USB 3)
 
Do góry