UE40ES6800 czy UE40ES6710

wincenty126

New member
Witam,
Biorąc pod uwagę tabelę porównawczą tych dwóch modeli ze strony Samsunga to różnią się one tym, że:
ES6800 ma dwa rdzenie
ES6710 ma HbbTV

Która tych rzeczy/funkcji Waszym zdaniem jest bardziej przydatna, tym bardziej, że cenowo te dwa modele się za dużo nie różnią ?
 
Ostatnia edycja:

wincenty126

New member
Czy ktoś ma te telewizory i może powiedzieć na czym polega funkcja hbbtv od strony praktycznej i czy dodatkowy rdzeń w zauważalny sposób przyspiesza funkcje medialne telewizora ?
 

kosa666

New member
Chłopie - 2 rdzenie to 2 rdzenie, a i w nich w ustawieniach systemowych można włączyć HbbTv (to taki rodzaj nowoczesnej telegazety, która jest zupełnie innej jakości i w pełni interaktywna)
 

JacekSzulc

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam ES6800. Przesiadłem się z CRT, wieć nie mam porównania, ale czytałem narzekania innych na powolne działanie przeglądarki WWW w podobnych modelach. Czegoś takiego nie zauważyłem w ES6800. Stawiam, że to zasługa dwóch rdzeni.
Nie wiem jak uruchomić w nim HbbTV, ale komuś się to udało. Nie warto więc dopłacać do tego ekstra.

Mam dokładnie UE55ES6800 i na szczęście trafił mi się model z bardzo małym cloudingiem. Po prostu rewelacja!
 
Do góry