ue40es6710 vs ue40es6800 wybór

Ryan

New member
Witam,

Po długiej i męczącej selekcji mój wybór TV sprowadził się do tych 2 modeli :

ue40es6710 i ue40es6800

Problem w tym, że na tym etapie nie wiem który wybrać.....

6710 biały kolor podoba mi się bardziej ale nie ma dual core
6800 wygląda ok i ma procka ale dużo ludzi ma problem z "chmurowaniem"

oba teraz w tej samej cenie, co jest trochę zastanawiające dlaczego 6800 tak szybko spada mimo że ma ten dual core..... Mi multitasking nie jest tak potrzebny, ale będę dużo oglądał z USB, czy brak tego procesora wpływa bardzo na przeglądanie stron lub jakość obrazu ?
O 6710 jest mało w necie, z jednej strony dobrze bo nikt nie narzeka z drugiej nie ma zbyt wielu porównawczych opinii. Jednak jak wpiszesz 6800 w google w obrazach to same chmury się pokazują i ludzie biegnący do serwisu albo po zwrot $.

I co byście zrobili na moim miejscu ? Czekam na opinie, dzięx!!!
 

sirmike1

New member
Witam,

Po długiej i męczącej selekcji mój wybór TV sprowadził się do tych 2 modeli :

ue40es6710 i ue40es6800

Problem w tym, że na tym etapie nie wiem który wybrać.....

6710 biały kolor podoba mi się bardziej ale nie ma dual core
6800 wygląda ok i ma procka ale dużo ludzi ma problem z "chmurowaniem"

oba teraz w tej samej cenie, co jest trochę zastanawiające dlaczego 6800 tak szybko spada mimo że ma ten dual core..... Mi multitasking nie jest tak potrzebny, ale będę dużo oglądał z USB, czy brak tego procesora wpływa bardzo na przeglądanie stron lub jakość obrazu ?
O 6710 jest mało w necie, z jednej strony dobrze bo nikt nie narzeka z drugiej nie ma zbyt wielu porównawczych opinii. Jednak jak wpiszesz 6800 w google w obrazach to same chmury się pokazują i ludzie biegnący do serwisu albo po zwrot $.

I co byście zrobili na moim miejscu ? Czekam na opinie, dzięx!!!


Witam,
Tez już od jakiegoś czasu szukam tv. Na początku chciałem wziąc "w ciemno" tv sasmunga dokładnie jedne z tych modeli co podałeś. Wiadomo tez mi chodziło o pełną multimedialność. Ja jeszcze brałem pod uwage model 6570.
Tez się naczytałęm o tym cloudingu w samsungach i to mnie torche wstrzymało. Zacząłem czytac i okazało się że są tez inne marki na których jakośc obrazu może byc lepsza ale niestety kosztem multimedilaności ..... I trzeba rozwazyc co komu bardziej potrzebne w tv - dobra jakośc obrazu kosztem innych funkcji czy też na odwrót....Ja tez mam mętlik w głowie...waham sie bardzo miedzy Sasmungiem 6800 a Sony HX750.

A tak na marginesie - czym się róźnią te modele sasmunga? Wiem że te 2 pierwsze mają dualcore. Ale czy czymś jeszcze? I jaka jest różnica między 6710 a 6570?

UE40ES6900S

UE40ES6800S

UE40ES6710S

UE40ES6570S
 

Ryan

New member
dobra dobra, nie schodźmy z tematu, różnice w TV każdy może sprawdzić sobie sam na stronie samsunga.....
co do chmur to mają je wszystkie od serii 6 po 8 jedne mniej drugie więcej, więc kupując Samsunga chyba już się trzeba na to przygotować..... dlatego chyba wybiorę 6800, ale możecie mnie jeszcze powstrzymać do wieczora :fool: :wink:
 
Do góry