UE40D5000 czy Samsung UE40D5500

rysiu23

New member
Witam czytam rozne opinie i chce jeszcze raz zapytac aby sie juz upewnic co wybrac? Nie zalezy mi na bog wie czym jezeli chodzi o funkcje multimedialne. Ma on przede wszystkim sluzyc do ogladania programow telewizyjnych, czasem moze cos z kompa, moje pytanie brzmi co lepiej? a moze lepiej wziasc cos z 37' ? bedzie roznica? mam na to przeznaczone 2500, pozdrawiam !

chcialem napisac ze zalezy mi na prawdziwych 100hz ..
 
Ostatnia edycja:

rysiu23

New member
no wlasnie czytam tutaj rozne rzeczy i C6000/C6500 ponoc maja prawdziwe 100hz ... ale co lepiej wybrac... ? chodzi mi czy seria d5500 czy np. c6000 ???
 
Ostatnia edycja:

SmoQ1988

New member
C6000 - telewizorka nie mam ale jak jade do rodzinki to widze go w akcji.

obraz z komputera - gry, filmy mkv znakomity.
prog. tv - niestetety tego nie powiem, bo nigdy nie oglądam tam telewizji, ale nie słyszałem nigdy żeby jakoś się skarżyli na obraz przy oglądaniu programów telewizyjnych :)
 

remiqa

New member
Witam mam ue40D5500 i powiem Ci że obraz jest kryształ wszystko chodzi płynnie ,tv pracuje z recorderem N-Ki kanały Hd to bajka .Niestety po trzech miesiącach musiałem go oddać do serwisu :) opisałem to w tym temacie : Szara plama na ue405500 Jak naprawią dam znać co było
Pozdrawiam
 

rysiu23

New member
noo wiec, kupilem samsunga d5000 powiem tak w salonie obraz powiem odziwo dosc ladny jak na inne i byl puszczany ze zwyklej antenty, chlop zapewnial ze bedzie chodzic tak samo albo i nawet lepiej gdyz oni maja tam jakies zaklucenia, podlaczylem no obraz jak obraz nierewelacyjny ale mysle ze jest to do ustawienia (mam taka nadzieje), czy istnieja jakies optymalne ustawienia takiego telewizora aby uzyskac 'dosc' dobry obraz?
pozdrawiam
 

deywies

New member
Bez reklam
Najgłupszego co można zrobić to sugerować się jakością obrazu w sklepie. Przecież w domu masz zupełnie inne warunki oświetleniowe i inaczej będzie TV ustawiony
 

rysiu23

New member
nie wiem jaki byl w sklepie ale mam go gdzies mam lepszy obraz w domu:D kanaly HD naprawde fajnie wygldaja;) pozostaja mi male ustawienia tv jeszcze, dzieki ze odpowiedzieliscie na pytania, serdecznie pozdrawiam!
 

tdx

New member
Bez reklam
noo wiec, kupilem samsunga d5000 powiem tak w salonie obraz powiem odziwo dosc ladny jak na inne i byl puszczany ze zwyklej antenty, chlop zapewnial ze bedzie chodzic tak samo albo i nawet lepiej gdyz oni maja tam jakies zaklucenia, podlaczylem no obraz jak obraz nierewelacyjny ale mysle ze jest to do ustawienia (mam taka nadzieje), czy istnieja jakies optymalne ustawienia takiego telewizora aby uzyskac 'dosc' dobry obraz?
pozdrawiam

optymalnych nie ma bo zależy to od warunków panujących w pomieszczeniu
Spróbuj ustawić obraz na naturalny i zmniejszyć podświetlenie balans bieli ustaw na taki jaki dla Ciebie jest przyjemniejszy (ciepły/zimny)

W pierwszym poście pisałeś że interesuje cię 100Hz co sprawiło że zmieniłeś zdanie?
 
Do góry