UE40C6000 mkv problem

wysu96

New member
Niedawno kupiłem samsunga z serii 6000. Chcialem sobie obejrzec film mkv z pendrive'a ale wyskoczylo mi ze format pliku nie prawidlowy. Czy to jest normalne ?
 

tdx

New member
Bez reklam
zobacz inny film jeśli kolejny też nie będzie działać spróbuj zaktualizować oprogramowanie.
moja stara 40C650 wszystkie mkv łyka bez problemu więc Twój TV tym bardziej powinien
 

wysu96

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. Nie wiem ktory update pasuje do mojego tv. Czy T-MSX6DEUC-2001.0 czy T-VAL6DEUC-1016.0 ?
Wiem ze zalezy to od modelu plyty glownej, lecz nie wiem jak to sprawdzic bez rozkrecania tv.
 

tdx

New member
Bez reklam
spokojnie wejdź w menu -> pomoc techniczna >> kontakt z firma samsung >> i zobacz jaka wersja już jest zainstalowana
 

wysu96

New member
Niestety gdy probowalem zaktualizowac firmware pojawil sie komunikat, ze na pendrivie nie ma pliku do aktualizacji. Co robic ?
 

tdx

New member
Bez reklam
słuchaj ten klik exe uruchom na komputerze uruchomi się program który rozpakuje ten plik >> utworzy ci folder na pendrive i dopiero potem wkładasz tego pena do TV ok?
 

tdx

New member
Bez reklam
Dziwna sprawa Kolego bo samsungi od serii B wspierają ten format pliku. Rozumiem że na obu złączach USB jest tak samo, ewentualnie sformatuj jeszcze raz pena ustaw format plików NTFS i jeszcze raz nagraj tego mkv.

Ostatnie pytanie do Ciebie napisałeś że kupiłeś TV niedawno... Czyli kiedy?
 

tdx

New member
Bez reklam
nie wiem co jest u Ciebie nie tak manual wyraźnie pokazuje jakie pliki mają działać.
Nie zmieniałeś nic w menu serwisowym?
 

Attachments

  • C6000.jpg
    C6000.jpg
    156,2 KB · Wyś: 114

wysu96

New member
Nic nie ruszalem w menu systemowym. Film 1280x720 mkv dziala ale 1920x1080 juz nie. Czy da sie cos z tym zrobic ?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
ok to ostatnia sprawa jaka mi przychodzi do głowy:
w menu serwisowym w zakładce sub option >> high devi może masz na off
 
Do góry