uchwyt !?!?!

kopytqo

New member
Czolem!

Na wstepie zaznacze, ze nie wiem czy pisze w dobrym dziale. Jesli nie- prosze admina o wybaczenie.


Wiec do zeczy.

Mam TV sony hx750 !! Po wielu bojach, pojedynkach, rwaniu wlosow z glowy i cytowaniu forum (4mce lektury) Nabylem swiadom wad i zalet swoj pierwszy plaski tv. Oczywiscie gdyby nie Wy, pewnie stalbym sie kolejna ofiara sprzedawcy-trolla.... podsumowujac, w finale hx750 wygral z 5507. Jak ktos jest zainteresowany moimi przemysleniami to nie omieszkam sie podzielic.

Mialo byc na temat... No wiec mam swoje cacuszko i chce je powiesic. Ceny uchwytow rownowazne 1/3 warosci tv sa dla mnie dosc kuriozalne. Z drugiej strony wydac 3k PLN i zaoszczedzic kilka stowek kosztem "spadnietego" tv tez sie nie kalkuluje.

Dlatego tez chcialbym sie zapytac czy ktos z Was organoleptycznie przebadal produkty firmy Fiber Novelty badz ma jakies doswiadczenia z tymi produktami ?
konkretnie interesuje mnie model: Fiber Novelty FN-443

Sami rozumiecie ze decyzja o powierzeniu (w uchwyt) przedmiotu bardzo bliskiemu (i drogiemu) memu sercu to decyzja powazna i w zwiazku z tym licze na Wasza pomoc.

PS: uchwyt musi byc regulowany, nie moze byc staly
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Do tego telewizora dostaniesz bez problemu uchwyt regulowany za około 300zł (rozstaw masz 300x300, a standardowo wieszaki są albo 200x200 albo 400x400, ale są uniwersalne, więc na wieszak 400x400 wejdzie też 300x300).
Co do "spadania tv" - nie spotkałem się z takim przypadkiem, oprócz wieszania plazmy która ważyła za dużo (wieszak był do 25kg, a plazma ważyła 35) i źle wkręconych śrub w ścianę. Przynajmniej jeśli chodzi o wieszaki w normalnych cenach, firm typu. Vogels, Hama, Arkas
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie ma co przeginać. Zmierz odległość od śrub w TV i kup sobie normalny, uniwersalny wieszak. Ja kupiłem do plazmy 42" zwykły za ok 80zł (nawet z poziomicą:)) i wszystko jest sztywno zamocowane i bezpiecznie. Można rególować góra-dół. Nic ci się nie urwie bo mocujesz na kołki rozporowe. Materiał podejrzewam że jest ten sam a zapłacisz za inną firmę. Kumpel też kupił uchwyt za 50zł do TV 50" i nie narzeka. Jak dla mnie to szkoda ładować 300zł w zwykły metalowy uchwyt.
 
Do góry