tzw antena multiroom z konwerterem quad w telewizji n?

qazio

New member
tak jak w temacie czy to zadziała, żeby nie montować kilku anten na elewacji to czy posiadając antenę multiroom z konwerterem quad z telewizji n będzie można pod nią podłączyć nbox recordera a w wolny slot konwertera dodatkowym kablem antenowym do dekodera oferowanego teraz w promocji neostrady przez TP. tak żeby na jednym tv ogladać niezależnie pakiet n-ki a na drugim pakiet telewizyjny oferowany przez TP.( bo przecież TP bierze te swoje programy od Cyfry a Cyfra i N-ka nadaj z HOT BIRDA)
 

p@well

New member
Można. U mnie akurat jest n-ka - 2 kable i C+ - 1 kabel.
Nie znam anteny multiroom i konwerterów oferowanych przez N-kę, ale słyszałem niedobre opinie o nich, włącznie z opinią mojego montera. Cytat: jak przyjdzie mi jeszcze raz aktywować n-ke na antenie n-ki to nie podejmę się montażu.
Jak masz jeszcze możliwość wyboru, to przemyśl zakup anteny co najmniej 80cm np corab lub innej( cena 60-90zł) i konwertera quad firm np. inverto lub golden (50 -100zł) - te mi polecali. Jeżeli już masz taką antenę i recoder pracuje bez zarzutów, to nie słuchaj negatywnych opinii i łącz wszystko bez kolejnych inwestycji. Kasę można wydać na coś przyjemniejszego.
Pozdrawiam
p.s. a ja myślałem, że TPsa puszcza TV przez net...?
 
Ostatnia edycja:

qazio

New member
dzięki za info, już zamówiłem także będę musiał się na sprzęcie n-ki instalować, też tak rozumowałem że można pod ten konwerter 2 telewizje niezależnie podpiąć, tylko także gdzieś wyczytałem że to musi być konwerter monoblock quad a nie wiem czy ten z n-ki taki jest, co do Tp-sy to faktycznie po kablu z liveboxa można mieć ale nie wszędzie, bo jeszcze tak jak u mnie jest dużo starych centralek które temu nie podołają i dlatego Tpsa oferuje i po kablu i z anteny.
 
Do góry