TX-P46GT30E czy TX-46G30E a może czekać na ST50 lub GT50

aniszek1

New member
Jak w temacie mam dylemat co kupić. na obecną chwilę G30E można mieć za 2950zł a GT za 3150zł.

A możę lepiej dołożyć jeszcze troszeczkę i poczekać na ST bądz GT w wersji 50E. Niech ktoś się wypowie znający się na temacie czy jest znacząca różnica w odbieraniu kanałów z n bądz c+ na G i GT. I czy opłaca się dokładać 200zł na wersje GT? a może lepiej poczekać jeszcze z 2 tyg. i kupic model 50E tylko ile on będzie kosztował i czy już będzie można kupić go?

od razu mówię 3D mnie nie interesuje. Liczy się tylko jakość obrazu 2D.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Jak w temacie mam dylemat co kupić. na obecną chwilę G30E można mieć za 2950zł a GT za 3150zł.

A możę lepiej dołożyć jeszcze troszeczkę i poczekać na ST bądz GT w wersji 50E. Niech ktoś się wypowie znający się na temacie czy jest znacząca różnica w odbieraniu kanałów z n bądz c+ na G i GT. I czy opłaca się dokładać 200zł na wersje GT? a może lepiej poczekać jeszcze z 2 tyg. i kupic model 50E tylko ile on będzie kosztował i czy już będzie można kupić go?

od razu mówię 3D mnie nie interesuje. Liczy się tylko jakość obrazu 2D.

W ostatnim zdaniu sam sobie poniekąd odpowiedziałeś, że nie interesuje Cię obraz 3D... więc za 200zł pozostaje lepszy filtr infinite pro w GT, smuklejszy design i możliwość oglądania 3D i jak zmienisz zdanie można kupić okulary. Ja jednak przy tej niewielkiej różnicy cenowej sugerował bym 46GT lub 50"G30 bardzo podobne ceny a ekran większy czyli więcej zabawy.

Sam zaczynam ciepieć na syndrom kurczącego się ekranu TV (42") więc wiem co sugeruję a mineło dopiero pare miesięcy... ;)

Co do nowych plazm to wyglądają ładnie, mają mieć wyższą jasność od dotychczasowych i więcej kosztować tyle wiemy.

Kup sobie 50" G30 to choroba "kurczących się ekranów" dopadnie Cię później a utrzymasz się w budźecie bo 50" G30 można już kupić ponoć już za około 3100/3050zł. :bober:
 

maxan

New member
Bez reklam
(...)

Kup sobie 50" G30 to choroba "kurczących się ekranów" dopadnie Cię później a utrzymasz się w budźecie bo 50" G30 można już kupić ponoć już za około 3100/3050zł. :bober:

Mój Samsung z niższej półki już wydaje mi się za mały (51" odległośc od ekranu 2,7m)... wiec jak kolega zacytowany przezemnie bierz jak największy. Osobiście panasonic G30/GT30 nie podoba mi sie wizualnie - jest po prostu brzydki więc jeśli Ci się nie śpieszy i masz troche wiecej gotówki poczekałbym na nowe modele które wyglądają tak jak na 2012 przystało.
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
a ja bym nie czekał tylko dołożył i kupił 50GT30. Cena aktualna jest bardzo dobra a jakość obrazu na GT30 jest lepsza od G30 ... 3D można traktować jako zbędny bajer a nie główny aspekt zakupu jednak kto wie, może zaczniesz z tego korzystać ... ja też nie planowałem 3d a że trafiła się okazja na D6900 to czy tego chciałem czy nie dostałem 3d w bonusie i przyznam szczerze, kilka razy zdarzyło mi się skorzystać już z tej opcji :) co do wielkości to muszę przyznać, że moje 51 cali z odległości 3m w ciągu tygodnia zdążyło skurczyć się do "wizualnych 42cali" więc proponuje zawsze brać tą większą opcję pod uwagę
 

89cold

New member
Jak dla mnie G jest wystarczający tym bardziej że nie potrzebujesz 3D, zwłaszcza że zakup okularów to dodatkowy spory koszt w razie czego. Co do nowych modeli to na pewno jak co roku ceny za "nowość" będą dość zaporowe. Myślę że nie masz co czekać tylko brać serie 30, zwłaszcza ze ma teraz stosunkowo niskie ceny jak na swoja historie.
 

arfa222

New member
PANASONIC TX P 46 GT 30 w neo24 występuje za 3200 zł z okularami za 1zł. Albo to jakiś wałek albo naprawdę ceny tych panasów lecą mocno na łeb.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
GT - lepsze 2D od G o reszcie nie wspominając...
przepraszam a skąd to twierdzenie się koledze wzieło skoro na infolinii technicznej Panasonic twierdzą dokładnie odwrotnie co do obrazu 2D acha i różnica w czerni pomiedzy G i GT to 0,01% na kożyść tego drugiego... róznice to smuklejszy design GT, filtr infinite pro oraz możliwość oglądania 3D - uprasza się o nie powielanie banialuk...
 
Ostatnia edycja:

aniszek1

New member
przepraszam a skąd to twierdzenie się koledze wzieło skoro na infolinii technicznej Panasonic twierdzą dokładnie odwrotnie co do obrazu 2D acha i różnica w czerni pomiedzy G i GT to 0,01% na kożyść tego drugiego... róznice to smuklejszy design GT, filtr infinite pro oraz możliwość oglądania 3D - uprasza się o nie powielanie banialuk...


Już zbaraniałem...
To w końcu jak jest z tym obrazem? gdzie jest lepszy? i czy opłaca się dopłacać ok. 200 zł do GT??
 

don111

Banned
200zł to zdecydowanie warto, jest jeszcze lepszy filtr i różnicę w dzień widać, 3d (choć to bajer), tuner sat, 10-punktowa opcja kalibracji
 

aniszek1

New member
zakupiony g30e :D

dzisiaj mi przyjdzie, jedno pytanie: czy ktoś wie jakie wymiary ma karton zewnętrzny modelu tx-p46g30e? boje sie ze mi do samochodu pionowo nie wejdzie.
 

maxan

New member
Bez reklam
zakupiony g30e :D

dzisiaj mi przyjdzie, jedno pytanie: czy ktoś wie jakie wymiary ma karton zewnętrzny modelu tx-p46g30e? boje sie ze mi do samochodu pionowo nie wejdzie.
sprawdź na stronie panasonica...jeśli nie masz daleko to na leżąco tez przewieziesz(tylko ostrożnie).
 
Ostatnia edycja:
Do góry