Tx-P42v20E Pytanie o DLNA oraz HD.

berkut

New member
Witam.

Długo wybierałem tv. Nigdy nie myślałem, że wybiorę plazmę. Nie popełniłem najmniejszego błędu. Obraz jak dla mnie naprawdę dobry i na SD i na dekoderze cyfrowym Multimedia.

Pytanie dotyczy DLNA:
Posiadam laptopa HP Pavilion z Vistą i długo siedziałem nad tym, żeby po udostępnieniu plików multimedialnych w laptopie Panasonic mógł odtwarzać zdjęcia, muzykę i filmy. Niestety jest tak, że widzieć latopa widzi, ale przeglądać plików bezprzewodowo nie mogę. Raz tylko udało mi się tego dokonać przy pierwszym "rozruchu". Może otrzymam jakieś podpowiedzi (instrukcję) jak to zrobić?

Drugie pytanie dotyczy HD:
Mam dekoder cyfrowy Multimedia i kanał National G. HD. Kiedy przyciskam na pilocie przycisk "i" pokazuję mi skalowanie na poziomie 576. Sygnał HD nie powinien mieć skalowania 1080? Może trzeba zmienić jakieś paramatery?

Trzecie pytanie:
Czy jest sposób, żeby np. pilotem od dekodera Multimedii mógł również zmieniać głośność w telewizorze? Teraz jest tak, że kanały zmieniam pilotem dekodera a glośność pilotem od Panasonica.

Głowa mnie rozbolała od przeglądania sposobów poprawnego podłączenia kilku urządzeń.
Bardzo proszę o pomoc co do jak najlepszego podłączenia poniższych sprzętów:
TV Panasonic 42v20e
kino domowe Panasonic sc-pt860
dekoder cyfrowy Multimedia

Zależy mi na wygodnym manewrowaniu pomiędzy tymi 3 urządzeniami.

Dziękuję i pozdrawiam.
 
Do góry