tx-p42gt20e 3d problem z filmami 3d

guzer

New member
Witam

mam taki problem podczas ogladania filmow 3d szczegolnie gdy jest jakis jasny obiekt na czarnym tle widze poswiate, tzn widze czesc obrazu z lewego oka na prawym i wicewersa przez co nie jest to wyrazny obraz czy ktos wie od czego to moze zalezec ?
 

sezam

New member
Napisz coś więcej, czym to odtwarzasz tj. jakim programem i na czym.


Ze swojej strony napiszę, że dzisiaj obejrzałem film 3D z karty SD side by side mkv. i nic mi się nie krzaczyło.
 

guzer

New member
Napisz coś więcej, czym to odtwarzasz tj. jakim programem i na czym.


Ze swojej strony napiszę, że dzisiaj obejrzałem film 3D z karty SD side by side mkv. i nic mi się nie krzaczyło.

ogolem otwieram na kompie clasic media player, ale rowniez mam ten sam efekt jak odtwarzam film poprzez zlacze usb w tv
 

sezam

New member
Nie wiem, czy pomogę ale ja stawiam na słabą kartę graficzną. Osobiście posiadam Sony Vaio 2,2Gh z kartą ATI Radeon 512 ram i nie wyrabia przez HDMI 1,4b, obraz jest rozmyty i nie łączy obrazów side by side. Dodam, że kabel jest OK sprawdzony na kolegi komputerze i TV 3D, u niego śmigało aż miło ale kartę ma 1 Gb GiForca ze wsparciem 3D.


biohemmet.se

Żeby wyeliminować uszkodzenie TV ściągnij sobie ze strony powyżej jakiś film reklamowy, zgraj to na USB lub kartę pamięci SD i sprawdź. Pamiętaj że film musi mieć rozszerzenie MKV. Ja ściągnąłem sobie reklamę filmu "Rio 3D", "Kroniki Narnii" "Cars 2 3D" i te mi działały.
 
Ostatnia edycja:
Do góry