TX-55CX680 czy TX-55CX670E

ukasek

New member
Witam wszystkich użytkowników!
Panowie proszę o pomoc, mam dylemat w ME pojawiły się dwa modele Panasonic TX-55CX680 i TX-55CX670E w cenie która mi odpowiada (3799zł+uchwyt gratis;)), napisze któryś z użytkowników czym różnią się te modele? Jakie mają matryce 50/60Hz czy 100/120Hz. A może macie jakieś inne propozycje tv? Moje wymagania to 55", matryca 100/120Hz, 4K UHD i oczywiście jak najniższa cena (tak do 4000zł), a i najlepiej gdyby to był jakiś fizyczny sklep (mam złe doświadczenia z kurierami). Z góry dzięki za pomoc.
 

ukasek

New member
Witam ponownie!
Widzę że ciężko zasięgnąć jakiejś informacji na temat tych telewizorów wiec zadzwoniłem do ME i koles powiedział że te telewizory mają matryce 120Hz i różnią się tylko wyglądem zewnątrzym a podzespoły mają takie same Czy może to ktoś potwierdzić czy gość wciska kit. Bo jeśli by to była prawda to opłacalny interes by był
 

ukasek

New member
Witam ponownie!
Kupiłem ten telewizor i mogę potwierdzić matryca 50/60Hz niestety, ale daje rade da się oglądać zwłaszcza materiał 4K czy UHD daje radę bo zwykły HD z dekodera polsatu słabo wygląda, a na pewno gorzej jak na moim starym LG. Temat do zamknięcia.
 
Do góry