TV satelitarna/kablowa - rozliczenie sekundowe

Gucio50

New member
Bez reklam
Czy kiedyś, w rozsądnej przyszłości, będzie tak że zapłacę, być moze z góry jkąś kwotę powiedzmy n-ce i c+ i będę ogladał, wg cennika tylko to na co mam ochotę a rozliczany będę od "sekundy" ogladania

Kiedyś operatorzy telefoniczni twierdzili że jest to u nich niemozliwe a teraz stanowi to częsć akcji reklamowej.

Ja chcę rozliczenia sekundowego z n-ką i C+ :hmm:
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przypuszczam ,że wątpię:D .To o czym piszesz to raczej s-f.JUż prędzej można sobie wyobrazić (choć i to wątpliwe) , iż może , kiedyś w "odleglych" czasach będzie cena na każdy program i będziesz mogł zamówić tylko te ktore chcesz. Jednak jeżeli miałoby tak być , to albo cena jednego programu będzie stosunkowo duża lub umowa będzie zobowiązywała do wykupienia nie mniej niż np 40 programów.
Jednak dalej dla mnie to S-F ,z tym że pomarzyć zawsze można;) .

POZDRO!
 

Gucio50

New member
Bez reklam
AWGUST72 napisał:
... ... dla mnie to S-F ,z tym że pomarzyć zawsze można;) .

POZDRO!

Marzyciele :eek:k: wylądowali na księżycu i zbudowali komputer.

Inni są tylko niewolnikami, zdolnymi zbudować piramidę.
 

lidl

New member
Pamiętajcie tylko, że wymyśłanie malutkich odpłatności masowych to najlepsza metoda na podnoszenie opłaty.
Telefony komókowe które pierwsze wprowadziły rozliczanie sekundowe to najwięksi zdziercy naświecie. Zeby nie obniżać ceny wprowadzają cokolwiek byle nie tańszą minutę.
Pamiętajcie że te ukochane rozliczenia sekundowe to by było 20 000 zł za miesiąc ciągłego używania(liczyłem p 46 gr. minuta).
W telewizji Wielkiej Brytanii są już opłaty za film i jak chcesz więcej pooglądać to musisz mieć 200 funtów miesięcznie. Inne telewizje w Eropie też potrafią wziąć 10 EUR za jedno wydarzenie sportowe.
Będziecie mieli na sekundę i każda słono płacona.
 
Do góry