TV LCD do 4000 zł (4tyś.)

Który telewizor jest najlepszy?


  • Total voters
    0

PersiL

New member
Zamierzam w niedługim czasie kupić nowy TV LCD 32' lub 37'. Mam teraz problem z wyborem jednego z tych 3 modeli. Oglądam w dobrze oświetlonym pokoju, z odległości 3m, zazwyczaj przez Cyfre+, ale chciałbym też podłączyć DVD, komputer czy konsolę. Który z tych TV jest najlepszy? A może jest coś, co je przebija o podobnej cenie?

Sharp LC-32RD2E
JVC LT-32P80
Samsung LE37R86BD
 
Ostatnia edycja:

akai

New member
toshiba 37x3000 full HD, mam i polecam, switnie gada z konsolami, pc, tuner daje rade, katy ok, wyglad - ogolnie swietny tv, na sieci mozna dostac za 3700zl ale dzis oszalalem bo jeszcze wczoraj w MediaMarkcie kosztowal 5500zl a dzis w gazetce widze 3999zl.
 

MarALi

New member
Witam, to mój pierwszy post na tym forum i dlatego najpierw chciałbym się przywitać.
Przepraszam z góry, że podepnę się pod ten wątek, ale właśnie stanąłem przed tym samym dylematem. Kilkudniowy przegląd forum wysunął mi 2 kandydatów: SHARP LC-32RD2E oraz JVC LT-32P80.
TV będzie służył do odbioru sygnału SD (kablówka z UPC) w jakiś 80%, pozostałe 20% to komputer. DVD nie posiadam (narazie), gdyż komputer zastępuje je wyśmienicie. Kompa z TV używać będę głównie do oglądania filmów (zdecydowana większość to DivX’y).
Pokój jest dość dobrze nasłoneczniony, nawet za bardzo ale na to nie wpływu nie mam. Odległość z jakiej będę patrzył na to cudo to 2,5m do 2,8m (zmierzone), zatem biorę pod uwagę tylko 32 calowe modele.
Biorąc pod uwagę tylko UPC wziąłbym JVC, ale gdy dorzucę do tego kompa to niestety nie wiem co wybrać. Sharp nie stwarza problemów z podłączeniem go do PC (kabel D-Sub -> D-Sub) i osiągnięciem rozdzielczości natywnej. Z tego co wyczytałem ze współpracą JVC z PC są problemy. Czy znalazł ktoś inne rozwiązanie tego problemu niż PowerStrip? Jakoś nie uśmiecha mi się instalowanie tegoż programu i obawiam się, że mogą nastąpić zgrzyty z innym oprogramowaniem do grafiki (RivaTuner).

@kiki: Jak u Was z dostępnością obu modeli? Są jakieś problemy? Czy gwarancja jest ważna na terenie Polski (chodzi mi o Sharp Polska, JVC Polska), bo się trochę naczytałem o problemach i dlatego pytam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry