TV HDR + bezawaryjnosc

whda

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? - 20m2 może troche więcej
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? - ~2,5 -3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? – 2 osoby
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? - raczej na wprost, czasem, ale rzadko ktos siedzi z boku
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - wisieć, mam na scianie powieszony obecny tv, fajnie jakby nowy pasował do tego(to jest chyba vesa 400 x 400)
6.Jak słońce świeci w pokoju ? – z tyłu i z jednego boku, ale to raczej nikomu nie przeszkadza
7.Jaki masz obecnie telewizor ? - 46f6800 samsung
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? - Myśle, że chciałbym żeby miał hdr.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? - PS4 pro, plus nc+, czasem komputer
10.Jakie urządzenia ? - ps4 pro, xbox 360
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? - do 12 godzin
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? - matową
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? – filmy i seriale
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? – czasem odpalam aplikacje jak youtube, no i te do streamingu
15.Czy zamierzasz grać w gry - Tak sporo
16.Preferencje co do marki ? - samsung,sony chociaz bede otwarty na inne jezeli preferuja dobra jakos i niska bezawaryjnosc
17.Preferencje co do wielkości ? - około 49-55 cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? - smużenie
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? - od rana do wieczora
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? – ok 3,5-5 tyś ale z checia zaplace mniej jezeli wyzsza kwota oznacza zbedne bajery
21.Czy telewizor ma mieć 3D - Nie musi

Cześć, zdecydowanie chciałbym mieć możliwość doświadczenia efektów HDR z racji planów zakupu konsoli. Niestety wszystkie obecnie telewizory na rynku z HDR są w 4k(będą w ogóle tv full hd z HDR?) i to jest główne wymaganie. w tej cenie wiem ze jest samsung 49ks7000, ale może śa jakieś alternatywy, lepsze, lub tansze z niewielkimi ustepstwami w stosunku do tego samsunga?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz:
- Philipsa 49PUS6561
- Panasonic 50DX750
- Sony 49XD8309
- Samsung 49KS7000

- Philips 55PUS6561
- Philips 55PUS7101

Na inne musisz dozbierać 1-1,5 tyś zł.
 

whda

New member
obejrzałem te produkty, poza sonym bo nie moge znaleźćtakiego modelu. Atrakcyjny wydaje się philips 557101 którego udało mi się znaleźć w cenie 4999 czyli 500 zł taniej niż wszędzie a wersje 49' za 4000. Czy jest coś co jednoznacznie przemawia za którymś z modeli? Ogladałem test samsunga i chyba jasnośćia przebijał reszte.
 
Do góry