TV do XBOX360 (okolo2000pln do 2300max)

zaku666

New member
Witam. Jest to moj pierwszy post wiec - Czesc!

Planuje kupic TV LCD pod XBOX360, lecz prawde mowiac w ogole sie na TV nie znam. TV ma byc w 95% tylko pod XBOX360 (sporadycznie jakis program w TV). Czy jest to mozliwe przy tej cenie i przy zachowaniu komfortu na poziomie ? chodzi mi o to aby oczy mnie nie bolaly od gry. TV chce w przedziale 26"-32" gdyz mam maly pokoj. Blagam.. prosze mi cos doradzic. myslalem o samsungu, ale odradzaja mi go ze wyglada tylko ladnie a przy grach nie jest zadowalajacy i bola oczy.
 

NATE

New member
Ja bym brała samsunga z serii M lub F.... skoro te 95% to gry? Charakterystyka wyświetlania tych TV najbardziej moim zdaniem nadaje się do świata gier :)
 

rafcio1989

New member
panasonic_32_lcd_viera_tx32lm70p

http://www.agito.pl/telewizory_lcd/panasonic_32_lcd_viera_tx32lm70p.360.38952.html
Sam mam ten telewizor.zakupiłem go w pazdzierniku za cięzko zarobione pieniądze na wakacjach i nie załuje.Oczy nie bola nawet jak ogladam 4,5 godzin non stop tylko tyłek.obraz żyleta nic nie miga czern taka jak powinna byc.Po właczeniu Programu hd mozna ogladac i ogladac. Jak podłaczylem pc to calkeim inaczej gry wygladały.Polecam tez sklep Agito.4 dni czekania na wysłanie i 1 dzień na kuriera.przywiózł i wniołś na 4 piętro a ja mu zapłaciłem.Jak w sklepie.Tylko ze ten telewizor w moim miescie w Euro rtv kosztuje 3000:p
 

zaku666

New member
wlasnie tez slyszalem ze samsungi sa dobre pod konsolke a ja glownie tzn w 95%+ bede tylko na nim gral z tym ze nie bardzo orietuje sie w tych oznaczeniach samsungow... aha i mam jeszcze takie pytanie jak mam odlegosc od monitora do oczu okolo ~2,5 2,4m to moge wziac do grania 32" ?? czy nie powinienem? slyszalem ze w LCD mozna siedziec blisko a tymbardziej ze to beda GRY dlatego 26" mysle ze moze utrudnic czytanie napisow (HD grafika w xboxie wiec 1300x800 rozdz cos takiego. ). co myslicie o tym :

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/182759
albo ten
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/234305_komentarze/

co do tego Panasonica to sam nie wiem.. wolalbym samsunga wydaje mi sie ze robia dobre TV. tzn wiem tyle ze ladne :D

rafcio jakbys mogl to prosze zawsze to jakies odniesienie bede mial. moj email : zayko666@gmail.com z gory dziekuje!;)
 

rafcio1989

New member
Zaku wiem ze samsungi robia ładne telewizory.Ale powiem ci ze mojej siostry chłopak kupil sobie własnie samsunga i wymienił go na jvc po 2 tygodniach bo jak zobaczyl obraz z mojego panasa to torche sie zglebil ze tyle samo wydal co ja a mial gorszy obraz.Zresztą na obudowie od ktorej sie odbija otoczenie widac strasznie rysy(mam tak na dvd)a na panasoniku obudowa jest matowa.
 

rafcio1989

New member
Juz ci wysłame fotki ajkei miałem.Aktualnie nie jestem w domu i nie mogę zrobic fotek.Wyslalem ci te co mam ze swiąt i zrobione zaraz po rozpakowaniu i odpaleniu filmu
 

zaku666

New member
faktycznie niezle , chociaz te napisy dziwnie wygladaly ;d ale nie mam porownania do samsunga to szkoda ale i tak wielkie dzieki za fotki. pomysle i nad nim
 
Do góry