TV do sypialni ...

kewalls

New member
witam,

mój główny TV to SONY i jestem z niego zadowolony. przy jego zakupie cena nie była istotna (nie ograniczałem się). tym razem mam określony budżet i przyda mi się fachowa pomoc, a sprzedawca w sklepie wiedział o telewizorach mniej niż ja.

więc kilka informacji:
- wielkość pomieszczenia ok. 12m^2
- odległość oglądającego od matrycy ok. 2.5m
- montaż na ścianie we wnęce
- podłączony sygnał (cyfrowy, nc+)
- budżet do 1500 zł

myślę o 32 calach. nie mam pojęcia jaki model. do tej pory wybierałem SONY, ale za tą cenę raczej nic nie dostanę. zależy mi, żeby był możliwie cienki bo wnęka nie jest zbyt głęboka.

pozdrawiam i proszę o sugestie.
sm
 

Riv11

New member
Bez reklam
Jeżeli koniecznie zależy Ci na Sony to Sony KDL-32EX340 mieści się w tej cenie. Możesz też pomyśleć nad Panasonic EM6, będzie cieńszy od EX340.
 

kewalls

New member
Jeżeli koniecznie zależy Ci na Sony to Sony KDL-32EX340 mieści się w tej cenie. Możesz też pomyśleć nad Panasonic EM6, będzie cieńszy od EX340.

nie musi być sony. chcę znaleźć najlepszą opcję w takim przedziale cenowym + możliwie dobre parametry + możliwie cienki model.

takiego panasonica 32'' jakoś nie mogę znaleźć, chyba że chodziło o 39''

sm
 

szymonet

New member
Ten LG do sypialni Ci się znakomicie sprawdzi. Jak chcesz sony to model z 2013 SONY KDL 32R421 dziś w MM za 1449 widziałem.
 

Riv11

New member
Bez reklam
nie musi być sony. chcę znaleźć najlepszą opcję w takim przedziale cenowym + możliwie dobre parametry + możliwie cienki model.

takiego panasonica 32'' jakoś nie mogę znaleźć, chyba że chodziło o 39''

sm
Nie, chodziło mi o 32. Moze faktycznie jeszcze jest mało dostępny. W takim wypadku jest model z 2012 32 EM 5, za ok 1400 zł, lub tegoroczny model B6, za ok 1100 -1200 zł.
 

kewalls

New member
a co sądzicie o Samsungu UE32F5500???
brać czy jednak któryś z wymienionych wcześniej modeli będzie lepszy?

sm
 

Riv11

New member
Bez reklam
Ten Samsung w takiej cenie jest godny polecenia. Co do jakości obrazu jest porównywalny z wcześniej podanymi, ale na plus Samsunga, że ma wbudowane WiFi.
 
Do góry